Wpis z mikrobloga

@yorrick: branża IT jeszcze przez kilkadziesiąt lat będzie tak chłonna że w każdym wieku można się w nią pchać, oczywiście czym później tym trudniej się przekwalifikować, ale z drugiej strony, jeżeli masz doświadczenie z innej branży, to może zaprocentować w IT
@yorrick: Ciężko powiedzieć od czego. Najpierw musisz wybrać soft, polecam Maya i Modo z płatnych, a z darmowych Blender albo ZBrush jak wolisz robić jakieś stworki. Z płatnych jest jeszcze Max, w którym ja robię, ale zauważam, że mniejsze studia bardziej preferują blendera, majke i modo. Potem zacząć modelować jakieś proste rzeczy np. jakiś nóż, budynek czy inne kowadło, a potem już samo pójdzie :) Najważniejsze, żeby się nie zniechęcić przez
@kucowaty_suchoklates: Niesamowicie szanuje ludzi z takimi umiejętnościami, mam 17 lat myslisz ze gdybym zaczął teraz uczyć się od kompletnych podstaw była by szansa na co kolwiek? Wiesz może jaki kierunek najlepiej wybrać ? Jestem w drugiej klasie liceum i właśnie zastanawiałem się nad grafikiem. Nie wiem nawet jakie studia są od tego. Mieszkam w trojmiescie. Pozdro :) i szacun