Wpis z mikrobloga

Niestety, według mediów, Milan za 15 minut wyjdzie na mecz przeciwko Udinese z Calabrią na prawym wahadle...

Obstawiam nerwowość z tej strony, bo ten chłopak nie jest jeszcze materiałem na Serie A, moim zdaniem.
(Obym się mylił)

Niemniej jednak, liczę na 3 punkty i zagojenie ostatniej rany po Lazio.

Donnarumma - Musacchio, Bonucci, Romagnoli - Calabria, Kessie, Biglia, Bonaventura, Rodriguez - Suso, Kalinic.
http://www.acmilan.com.pl/news/21407/ac_milan_udinese_calcio_oficjalne_jedenastki
#acmilan #milan #serie #udinese #pilkanozna #mecz
  • 9
Czyżby Montella się w końcu zorientował że Bonucciego trzeba wystawiać w 3-osobowej obronie?


@Minieri: no i wychodzi "mądrość ludowa" Juventinich. 3-5-2 było testowane w meczach przedsezonowych, było w jednym z meczy eliminacyjnych do LE oraz w ostatnim z Austrią Wiedeń.

Tylko, że @MMurzinio celnie zauważył, iz Montella sam przyznał, że potrzebował lewonożnego środkowego obrońcy do grania tym systemem. A Romagnoli leczył uraz.

Zaraz się okaże, że on potrafi grać tylko przy
@MagnaPomerania: Ja tylko pytałem bo ostatnio widywałem Milan grający czwórką w obronie, a wiem że w tej formacji Bonucci sporo traci, nie ma potrzeby być tak agresywnym bo nie czytałem jakiegoś wywiadu
dupa piecze Juventinich bardziej przy Bonuccim niż Milanistów przy Pirlo, jak widzę xD


@MagnaPomerania: Zauważyłem teraz ten edit, gratuluję jeśli widzisz u mnie jakiś ból dupy bo sam nie potrafię się go u siebie dopatrzeć. Ale cokolwiek ukoi twoje pewnie zszargane ostatnimi laty ego kibica Milanu.
@Minieri: EDIT nie był do ciebie, to powinno być oczywiste, zwłaszcza że oznaczyłem adresata.

A co do grania 3 w środku to nie chodzi tyle o wywiad Montelli, co sam fakt, że Milan już kilkukrotnie grał 3-5-2 od lata.

Teraz mają wykonawców w defensywie, ale krzywdzi to trochę pozycje skrzydłowych (Suso jako podwieszony napastnik, a Bonaventura na ławce lub w środku)
dlaczego Hakan na ławce

@Minieri: bo przy 3-5-2 ciężko upchnąć ich wszystkich.

A i podobno Cahlanoglu nie jest jeszcze w optymalnej formie po poprzednim klubie (dyskwalifikacja przez UEFA za kontrakt).

Może wejdzie potem? Oby :)
(Bo dla mnie to największy, oprócz Bonucciego, talent kupiony przez Milan w tym mercato)