Wpis z mikrobloga

Więc mamy jakieś dwa tygodnie do nowego sezonu anime Jesień 2017 i zrobiłem sobie listę co na pewno z niego sprawdzę:

Kekkai Sensen & Beyond - bardzo lubiłem pierwszy sezon, mam nadzieję, że nowa osoba na stanowisku reżysera przynajmniej utrzyma ten poziom szalonej jazdy i będzie więcej miejsc na zapoznanie z innymi bohaterami, którzy nie mięli aż tyle czasu antenowego w pierwszym sezonie.

Inuyashiki - manga jest całkiem spoko, autor znów (jak zresztą przy Gantz) stworzył fantastycznie wyglądające robotyczne i mechaniczne rzeczy, broń, czy pojazdy, więc oglądanie tego w animowanej wersji może przynieść wiele radochy, szczególnie że za animację ma odpowiadać osoba, która czuwała nad 3D-maneuver z Attack on Titan. PV też wyglądały bardzo dobrze, więc jest na co czekać.

Hoozuki no Reitetsu 2nd Season - wraca z drugim sezonem jedna z lepszych komedii ostatnich lat, jak ktoś lubi absurdalny humor sytuacyjny okraszony dużą dawką folkloru to polecam.

Mahoutsukai no Yome - pierwsze trzy odcinki pokazano na AnimeExpo, ale nie oglądałem ich czekając na to, aż seria ruszy z normalnym cyklem. Wit Studio rusza z nową serią fantasy, mnie zaintrygowało, tym bardziej, że zwiastuny wyglądały bardzo zachęcająco.

#anime #jaqqubizarrecontent
  • 10
@jaqqu7: We wpisie wkradł Ci się błąd. Napisałeś:

wraca z drugim sezonem jedna z lepszych komedii ostatnich lat


Ale z jakiegoś powodu podałeś tylko Hoozuki no Reitetsu bez Osomatsu-san. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@jaqqu7:
U mnie :
Shokugeki no Souma: San no Sara - dla mnie uratowało sezon, to jedno z anime, których mogę określić się fanbojem. Z tego co mi wiadomo Katou zostaje przy robieniu ścieżki dźwiękowej, ciekawe czy soundtrack znowu #!$%@? mnie na łopatki, jak w 1 i 2 sezonie.
Ousama Game The Animation - podobno ma potencjał na crap sezonu, ale ciekawość wygrywa.
Mahoutsukai no Yome - podobno ma potencjał na