Wpis z mikrobloga

@mickovsky: Nie zapiekła i nie wiem skąd taki wniosek. Po prostu podzieliłem się swoją opinią na temat tego co napisał OP: "11 lat i więcej - syn taksówkarza, robotnik sezonowy, glazurnik na czarno", nie wiem czy wiesz, ale właśnie do tego służą komentarze.
10-11 lat - polski robak imigrant


@bmbm: Ahahaha ale śmieszne Polacy robacy kupują stare Audi... Poziom humoru, że boki zrywa... A Ukraińcy w Polsce kupują 15 latnie Astry... Hahaha... Coraz większy rak na Mikro! ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@frogfoot Być może. Znałem trzech posiadaczy Alfy 2x 159 i GTV. W moich oczach wszystko co o nich mówią to prawda. Legendarna usterkowość. Wiem że to dowód anegdotyczny bo ty być może użytkujesz i wszystko w porządku ale co zrobisz xd
@E-Force: Polecam popatrzec na raporty awaryjnosci (np. Dekra) i na tej podstawie wyrabiac sobie opinie. 159 w porownaniu np. z niemiecka trojca premium wypada gorzej, ale do "legendarnej usterkowosci" daleko.

GTV to juz inna para kaloszy, auto z troche innej epoki i z czasow, gdy Alfy faktycznie potrafily byc koszmarne.