Wpis z mikrobloga

Mirki, pytanko. Kończy mi się umowa i nie wiem czy zmieniać sieć. Play ma nie ka ofertę dla firm, ale nie wiem jak to jest z tym internetem i zasięgiem u nich. W tym momencie jestem w Orange i nie mam problemów z internetem i zasięgiem. W Play jest tak źle jak mówią? ;-)
#telefony #sieci#sieci #pytaniedoeksperta
  • 7
@Trollunio: zasięg w play >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> guwnozasięg w orendż.

miałem na przestrzeni ostatnich 3 lat t-mobile, play, orange, do tego internet mobilny w play, orange i plusie. orange zdecydowanie najgorzej pod wzgledem zasiegu. w centrum krakowa mam pieprzoną jedną kropkę :/. ostatnio padł mi net.dzwonie na 'infolinie', przebijam sie przez 5 minut automatycznych sekretarek i reklam, w koncu sie dodzwonilem do 'pana technicznego' i slysze: "prosze pana, w pana lokalizacji padły nam
@aks_762 :-D Dziękuję za informacje! Ja w Poznaniu i od w sumie 2 lat nie mam problemu z Orange. A pytanie zadałem bo niedawno było słychać o problemach play z innymi operatorami i że ten ich internet w roamingu krajowym działa jak kupa.
@Trollunio: w pociągu relacji kraków - warszawa play nawet momentami działał, orange od wwy zachodniej do miechowa, albo nawet do krakowa, w ogóle
edit: i wydaje mi się, że działał wtedy na tmobile'owym paśmie. oczywiście net roamingowy działa gorzej niż playowy własny, ale przynajmniej jakkolwiek działa.
miałem równolegle tmobile i orange, potem play i orange, teraz 2 tel. w orange - jadąc pociągiem do momentu zmiany prywatnego na orange od czasu