Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nigdy nie chcę mieć córki..

Prawie 18 letnia córeczka znajomego została z młodszym bratem w domu przez 2 dni. Urządziła imprezę z koleżankami, #!$%@?ły się jak szpadel, zdemolowały i zarzygały dom, a na koniec zebrała solidny #!$%@? bo się pokłóciły po pijaku (obity ryj + jakieś siniaki). #emigracja mocno, od dziecka uczone o swoich prawach. Zamiast stawić czoła konsekwencjom, ponieść karę, czy zebrać ochrzan, wpadła na genialny pomysł zrobienia z siebie ofiary i kilka minut przed przyjazdem rodziców zadzwoniła na policję że ojciec ją zbił. Przekupiła też hajsem brata, żeby potwierdził przez telefon co się wydarzyło.
Efekt jest taki że cumpel ma #!$%@?, mimo że sąsiedzi powiedzieli jak to wyglądało, bo impreza była bardzo solidna i darły ryja w środku nocy. Synek ostatecznie też się wygadał, ale gówniara zeznała że to ze strachu przed ojcem. Inba na całego, a na jego miejscu po czymś takim bym ją #!$%@?ł, albo przynajmniej wyrzucił z domu. Nie dość że całe życie haruje na darmozjada, to ten jeszcze #!$%@? mu takie akcje.

#logikarozowychpaskow #dzieci ##!$%@?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 28
@AnonimoweMirkoWyznania: Co ma córka do tego? Dziecko jak się rodzi jest jak czysta karta, oczywiście ma swój charakter zapisany w genach, ale rodzice powinni nauczyć dziecko przestrzegania pewnych niepisanych zasad życiowych. Tutaj rodzice ewidentnie zaniedbali tę kwestię. Mój ojciec był kochającym tatą, ale czułam do niego respekt i nigdy by mi nie przyszło do głowy odwalic takiej akcji nawet w czasie najwiekszego buntu. Dlatego nigdy nie musiał się wstydzic.
Nigdy nie chcę mieć córki..


@AnonimoweMirkoWyznania: Aha. Bo twojego jednego znajomego córka z #!$%@? mózgowym (córka i ojciec) odwaliła jakąś akcję.

Good Job. Skoro tak bardzo patrzysz na przykłady innych od razu zakładając, że u ciebie tak będzie to może lepiej faktycznie nie rób dzieci bo to tak jakbyś już zakładał że i ty będziesz tak samo wychowywał swoje przyszłe dzieci jak twój znajomy.