Wpis z mikrobloga

Właśnie jesteśmy po oficjalnym ważeniu i prezentacji zawodników w meczu o trzecie miejsce.
Na konferencji prasowej potężny Big smoke Janusz z kamienną twarzą stwierdził tylko, że przez zakola swoje szanse ocenia 50 na 50.
SamiecAlfa, płatny zabójca oraz były fotograf frontowy SS Afrika Korps, miał nam zdecydowanie więcej do powiedzenia. Oto kilka autentycznych cytatów.

Co Pan sądzi o sporej dysproporcji wagowej i braku zakoli? Nie uważa Pan, że może być to przeszkodą w drodze po zwycięstwo?

71 kg, przy czym same mięśnie i zero tłuszczu.

Mizerna, nie mizerna. Wolę mieć te 71 kg, ale same mięśnie niż być 100-kilogramowym miśkiem bez refleksu, którego rozkładam na zawołanie. Była już taka akcja.


Jest Pan obecnie raczej zapomnianą marką. Janusz_pol jest obecnie na fali, ostatni wzrost popularności pokazał, że jego szanse są spore.

No to byś się pewnie zdziwił, bo 7 lat trenowania sambo zrobiło swoje. Jak nie będziesz miał maczety (Kraków hir), to leżysz na glebie w ułamku sekundy.

Zależnie od sytuacji, mógłbym Cię nawet zabić. I paradoksalnie, z tęgimi miśkami idzie mi zawsze najłatwiej. No chyba, że trenowałeś krav magę i masz 190 cm i 85 kg wagi, to mógłbym mieć kłopot. Ale Ty nie znasz górali...

To ty się o mnie nie martw, bo służba tak mi skrzywiła psychikę, że niczego się już nie boję. Nawet śmierci, bo podobno to

jest największa w życiu przygoda.


##!$%@?
Pobierz O.....7 - Właśnie jesteśmy po oficjalnym ważeniu i prezentacji zawodników w meczu o t...
źródło: comment_TEqIgPNSWjfXdjpPQXapesPCcskZek4d.jpg
  • 21