Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@whiteglove, @50HerbatGreya pogodzę was. Otóż @50HerbatGreya - ty rozpatrujesz, dajmy na to, wspomniany już rozmiar 60E u szczuplej, atrakcyjnej kobiety, gdzie taki cycek ogląda się i miętosi z przyjemnością, bo jest proporcjonalny do reszty ciała. Natomiast ty @whiteglove skupiasz się bardziej na 80A u najprawdopodobniej tłustej, ulanej lochy, gdzie taki cycek faktycznie jest za mały w proporcji do reszty ciała. I chociaż może faktycznie oba cycki są objętościowo takie same, to
@henk ja się skupiam na wytłumaczeniu rozmiarówki staników, a nie na tym co się lepiej miętosi xD a 80 to nie jest jakiś ogromny rozmiar, wystarczy że laska jest bardzo wysoka i proporcjonalnie wszystko ma większe. I znowu temat proporcji - inaczej wygląda obwód 80 na dziewczynie która ma 160cm, a inaczej na takiej 180 i więcej. 90 to już jest ulana, fakt ( ͡° ͜ʖ ͡°) o,
no ale, to trzeba mieć doświadczenie w noszeniu staników żeby wiedzieć (albo ich ściąganiu ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)


@whiteglove: a Twój facet już zdejmuje jedną ręką? ʕʔ
@rybsonk no trzymajcie mnie. Jak to jest miseczka B, to podaj mi pełny rozmiar biustonosza, tj. dodaj jeszcze obwód tej hojnie obdarzonej niewiasty.