Wpis z mikrobloga

@xoes: dla jednych są to dwa lub trzy miesiące pracy i nie wyobrażają sobie wydania takiej kwoty, dla innych jest to kilka dni (albo i godzin) pracy i rozważą wydanie.
Nie stać Cię, ale to nie znaczy że inni nie mogą sobie na to pozwolić. Pracuj ciężko, przyjdzie taki dzień że zmienisz zdanie.

  • Odpowiedz
@TurboDynamo: Myśleniem typowego polaczka jest ocena urządzenia wyłącznie na podstawie ceny. cena jest wysoka, bo i urządzenie jest zaawansowane - flagowiec miażdżący inne na rynku nie będzie kosztował tyle co majfon z biedronki. I też oba mają innego klienta - jeśli nie stać kogoś na flagowca, to niech kupuje tańszy. Akurat w moim przypadku, gdyby nie fakt posiadania obecnie jednego z wyższych modeli iPhone, chętnie bym sobie kupił X bo mogę
  • Odpowiedz
dla jednych są to dwa lub trzy miesiące pracy i nie wyobrażają sobie wydania takiej kwoty, dla innych jest to kilka dni (albo i godzin)


@viruszg: sekund
Dlaczego usprawiedliwiasz firmę za to, że ich stosunek jakości do ceny jest śmieszny?
Przy następnym modelu za 1599$ będziesz pisał to samo?
  • Odpowiedz
@viruszg:

cena jest wysoka, bo i urządzenie jest zaawansowane - flagowiec miażdżący inne na rynku nie będzie kosztował tyle co majfon z biedronki

No nie wiem, za OnePlusa 3T zapłaciłem mniej niż 2000 parę dni po premierze i jestem zadowolony.
To jest po prostu cena logotypu, aby fani Apple mogli pokazywać logo xD
  • Odpowiedz
@czikapu: A jest śmieszny? Serio? Moim zdaniem nie.
Zajebisty procesor, zupełnie inny system, nowatorskie (nie pierdziel mi proszę tylko że "htc miało lata temu") rozpoznawanie twarzy, do tego design. Porównaj teraz z cenami flagowców innych firm albo wyższymi modelami apple.
  • Odpowiedz
@viruszg:

Zajebisty procesor

No nie wiem, na razie są to pierwsze benchmarki, poza tym Apple może podkręcać procesor przy wykryciu że jest włączony benchmark, tak jak robiły to inne firmy.

zupełnie inny system

???
Tak, Apple z iPhonem X sprawiło, że dostęp do control center uzyskuje się od dupy strony w porównaniu z poprzednimi modelami, oprócz tego App Switcher na iPhonie X działa wolniej niż w poprzednich modelach, a to wszystko
  • Odpowiedz
@viruszg: No właśnie nie xD Zrozum, że można obiektywnie powiedzieć, że telefon jest drogi skoro nie reprezentując sobą żadnego przełomu technologicznego i będąc zwykłym dobrym smartfonem, kosztuje 5000 zł, jest z miejsca najdroższym telefonem na rynku. Tu nie chodzi o jakieś widzimisię, że coś jest dla mnie czy dla kogoś drogie. Nowy iPhone nie reprezentuje sobą niemal nic ciekawego i kosztuje grube pieniądze - to są fakty.
  • Odpowiedz
  • 0
Skad wy tyle kasy trzepiecie :o
Nie znam nikogo kto ponad 4 tysie zarabia tylko 1 kumpel 3.5 tysiaca w vision express reszta lacznie ze mna 2-2.5. Pewnie wiekszosc programisci ale jak nie to gdzie indziej takie koksy xd ?
  • Odpowiedz
@viruszg: Dokladnie mysle to samo. Mimo, ze jako student moge o takim pomarzyc to w życiu mi nie przyszlo na mysl aby hejtowac czy cos. Wiem ze telefon jest swietny i mam tylko nadzieje ze kiedys bede mogl sobie taki kupic ot tak poprostu. Niestety polska mentalnosc jest taka ze jak ktos inny ma czego ty nie masz to odrazu leca hejty.
  • Odpowiedz