Wpis z mikrobloga

@noyken: w budowlance prawie wszystko się da :D kwestią jest to ile to będzie kosztować.
Osobiście miałem drzwi wszystkie założone przed zrobieniem elewacji, drzwi były fabrycznie zabezpieczone folią.
@wuju84 no właśnie producenci odradzają "panie, dopiero drzwi jak ostatni monterzy mebli wyjdą, wcześniej tylko tymczasowe", natomiast ludzie od wykończeń "nie no zabezpieczymy, nic się nie #!$%@?". Drzwi w domu to jedna z reprezentacyjnych części, niechcialbym wydać kilka kafli i mieć je pokiereszowane.
Jak zrobić elewacje, to muszą być zainstalowane ostateczne drzwi do domu, ale boje się że mi je zniszczą.


@noyken: jak robisz ocieplenie to przyklejasz specjalne listwy, nie pamiętam jak się nazywają, wokół okien i drzwi więc drzwi być powinny.
@noyken: Parę tygodni temu pisałem już o tym. Też chciałem tak zrobić jak Ty. Tyle, że zrobiłem ocieplenie z zewnątrz (20cm styropiaonu) plus drzwi końcowe już za parę tysięcy. Potem robiłem wylewki w grudniu 2016 a tynki koniec lutego 2017. Efekt taki że do końca lipca 2017 tynki ciągle mokre miałem. Nie pomogło odpalenie kotłownie i grzanie non stop. W końcu wynająłem maszyny do osuszania na 10 dni i tynki doschły
@fre4k: Nie wiem o który moment pytasz. U mnie totalnie tynki nie schły pomimo letnich temperatur. Jak wstawiłem maszynki osuszające to była łaźnia bo one grzały. Pewnie powyżej 25 stopni.