Wpis z mikrobloga

Mam pytanie - na ile kupny szablon #wordpress z Themeforest jest edytowalny? Nie wiem czy warto bulić 60$, ale z tymi darmowymi to nie idzie ujechać... #webdev #cms
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kuba989: Ale pewnie pytasz o jakieś ustawienia bez konieczności grzebania w kodzie. Odpowiedź brzmi: to zależy. Zazwyczaj w opisie szablonu jest opisane, co można zmienić, a jak klikniesz "Live preview" - w szablonach mocno edytowalnych jest dużo przykładów, jakie dany szablon jest w stanie "wypluć". Przy czym też to czasem nie są edytowalne szablony w sensie "suwaki do wszystkiego", tylko np. masz 10 rodzajów headera, 5 rodzajów stopek, kilka układów
  • Odpowiedz
@zwierzak40 @penguin: Problem polega na tym, że bardzo mi się spieszy - rozkręcam nowy biznes i praktycznie na dniach mogę ruszać, brakuje mi praktycznie tylko witryny. Do tego jestem totalnie zielony w kwestii tworzenia stron (małe doświadczenie w administrowaniu strony w CMS), ale z drugiej strony nie widzi mi się płacić 1000 PLN jakiejś firemce za postawienie mi strony na bazie szablonu, który sam mogę sobie ogarnąć. Stąd moje
  • Odpowiedz