Wpis z mikrobloga

@Ponczka: Wątpię. Wiesz dlaczego? Na końcu napisane jest "nigdy nie strzepuję więcej niż 3 razy". To taki internetowy żart, że jak się strzepie więcej niż 3 razy to już kwalifikuje się jako walenie konia ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jestem w 99% pewien, że to prowo. Pewnie na jakiejś grupie przedszkolanek, żeby wywołać gównoburze.
  • Odpowiedz
  • 7
@Moniuch prowokacja. Trolle przejęły grupę nauczycieli przedszkola i wstawiają tam teraz takie posty ze niby nauczycielki takie głupie itp.
  • Odpowiedz
@majkkali: @tHoePs: @Moniuch: W przedszkolu do którego uczęszczają moje dzieciaki na wstępie powiedziano nam, że przyjmują tylko dzieci które są samodzielne. Pani przedszkolanka może pomóc przy jedzeniu czy zakładaniu kurtki, ale do wc dziecko chodzi samo. Personel nie może wejść do kabiny razem z dzieciakiem. Zatem nie obstawiałbym, że to taki oczywisty bait.
  • Odpowiedz
  • 23
@zly_dzien ja wiem na pewno że to bait. Należałam.do tej grupy, w ciągu dwóch dni zmieniono adminów na nowych a starych zablokowano i zaczęli dodawać dziwne osoby do grupy i dziwne posty, prowokujące, nawet temat papieża się już pojawił. Pani która dodała ten post ma zdjęcia na profilu jakich nie powstydziłaby się prostytutka i tez dużo prowokacyjnych postów. Także na pewno przejęcie grupy i troll post
  • Odpowiedz