Wpis z mikrobloga

Ze wszystkich populistycznych prawicowych partii ostatnich lat zdecydowanie najśmieszniejsza jest niemiecka Alternativ fur Deutschland i jej liderka Alice Weidel.
- partia jednoznacznie sprzeciwia się małżeństwom homoseksualnym i jest za tak zwaną rodziną tradycyjną.
- Weidel jest lesbijką
- w jej ostatnio wyciekłych mailach było tyle rasizmu, że Holocher (#pdk) by się nie powstydził. Mówiła między innymi o systematycznych próbach tłamszenia niemieckiego Ludu (wprost z hitlerowskiej propagandy).
- jej żona nie jest Niemką, jest producentką filmową ze Szwajcarii.
- Weidel jest wielką przeciwniczką obcego kapitału i drenażu pieniądza przez globalistyczne spółki
- pracowała w Goldman Sachs
- jest przeciwniczką płacenia podatków za granicą
- płaci podatki w Szwajcarii
- jest przeciwna imigracji
- zatrudnia uchodźcę jako pomoc domowa
- jest przeciwna islamowi, twierdzi, że to zbrodnicza ideologia
- rzeczona pomoc domowa to studentka teologii islamskiej

Beka czy dzięwięciowymiarowe bierki w geometrii nieuklidesowej?
#neuropa #4konserwy #polityka #niemcy #europolitik
  • 26
@xeeeeeeenu: @Majk_: Ale jaka hipokryzja?
Trzeba być hetero by sprzeciwiać się małżeństwom homo?
Trzeba popierac Islam jako religie by zatrudnić kogoś kto w to wierzy ale jest mimo wszystko z tych "dobrych"?
Trzeba być za imigracją typu niemieckiego szamba by zatrudnić imigranta który jak widać wyjątkowo chce pracować?
Z pracą tak samo - żadna hipokryzja.

JEDYNĄ hipokryzją w jej wykonaniu to w kwestii płacenia podatków.
@steemm: Serio - co tutaj jest hipokryzją? Korzysta z systemu, ale go nie popiera tak czy siak. Naprawdę nie masz pojęcia czym jest hipokryzja. Hipokryzją nie jest wykorzystywanie systemu kiedy i tak jest się przeciwko niemu (robi tak każdy człowiek na ziemi, bo to normalne - jestem przeciwko socjalowi w jakiejkolwiek formie ale gdyby mieli mi dawać 500 zł za dziecko to będę brał i nie ma w tym hipokryzji).
Hipokryzją
@Majk_: Poza ty, że jest lesbijką a jest zwolenniczką tradycyjnej rodziny większych nieścisłości tam nie ma. To jak zarzucanie Korwinowi, że pobiera pensje z PE chociaż jest przeciwnikiem Unii i podatków. Jest jednak równocześnie pełnoprawnym posłem i podatnikiem, więc dlaczego ma rezygnować z czegoś co jest zgodne z prawem, nawet jeśli uważa je za złe. Identyczna sytuacja jest z tą Panią, jeśli uda jej się zmienić prawo to się dostosuje, jednak
@Majk_: osoba hetero jest przeciwna małżeństwom homoseksualnym - hipokryzja, ich to nie dotyczy, oni mogą zawierać małżeństwa, poza tym to czysta homofobia i brak tolerancji.
Osoba homoseksualna jest przeciwna małżeństwom homoseksualnym - hipokryzja, śmieszność, sama jest lesbijka
ty serio nie rozumiesz co jest hipokryzja w momencie gdy lesba mająca żonę mówi że jest przeciwna małżeństwom jednoplciowyn?


@steemm: Ja nie rozumiem bo bycie homoseksualnym nie wyklucza bycia konserwatystą/tradycjonalistą.