Wpis z mikrobloga

Może mi ktoś powiedzieć, o co chodzi z tym E60, że każdy z moich znajomych, który wyjechał do Reichu na roboty, musi po jakimś czasie przyjechać nim #!$%@? do kraju pochwalić się?
No to już chyba 5 osoba, która po pół roku w Niemczech przyjechała do domu E60 na niemieckich blachach. To jakiś nowy symbol emigracji czy jak?

#emigracja #pytanie
  • 11
  • Odpowiedz
@Ciuliczek: bo jest to auto ktore sie podoba duzej liczbie mlodych osob czyli glownie takich co wyjezdzaja. Podobna akcja jest z audi b8 .

W Polsce przecietny mlody czlowiek moze pomarzyć o dobrym e60 a na emigracji zakup tego auta nie stanowi problemu. Fajnie ze ludzie realizuja swoje marzenia, ba sam gdybym wyjechal to kupilbym bym sobie wlasnie 3 litrowe e60 bo mi sie mega podoba.
  • Odpowiedz
@PtactwaWiele: śmieszne jest to, że wspominasz o b8, bo przed wakacjami planowałem kupić 530d e60, a po wakacjach zacząłem polować na b8, bo wyjdzie cenowo bardzo podobnie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Ciuliczek: ja to widzę tak, że jest to stosunkowo tanie, z dobrym silnikiem i wyposażeniem auto
  • Odpowiedz
@sirgorn: no b8 jest przepiekne. Wiadomo, ze jest to auto mniejsze ale mialem przyjemnosc wozić moj szanowny tyłek w b8 i na brak wygodny narzekac nie mozna. Do tego 2.0 170 kucy w tej budzie robi robote przy niskim spalaniu.
  • Odpowiedz
@Ciuliczek: bo to jest po prostu fajny samochód w calkiem nie duzych pieniadzach.
Jesli kupuja w dieslu to maja 160-180km, niskie spalanie, tyl naped, mase frajdy z jazdy i komfort.
  • Odpowiedz