Wpis z mikrobloga

#tfwnogf #rozowepaski #depresja #przegryw
Nie rozumiem ludzi chodzących na dziwki, przecież taka dziwka nawet nie daje sie całować, ma w sobie spermy od innych ludzi i tylko możesz dojść w niej raz a jak masz fart to aż 2 razy! bo godzina "seksu" przeleci ci na kąpieli jakbyś tam normalnie obsrany gównem przyszedł musisz #!$%@? wziąć prysznic. Motto zarejesroj sie i bzikaj sprawdziło sie w moim przypadku doskonale do tego stopnia że odrzucałem nawet te 10/10 piękności dla normictwa bo #!$%@? nie miałem ochoty korespondować poprzez email i czekać godzinami na ich #!$%@? szczątkowe odpowiedzi, inne odrzucałem bo były strasznie drętwe w rozmowie albo wspomniały o byłym chłopaku, od razu je #!$%@?łem i mogłem jeszcze dodać #!$%@? ci dupę. Piwa ze sokiem czy nie-najinteligentniejsze karyny, nie ważne czy ich lubię czy nie bo liczy sie tylko #!$%@? a często same sugerują "przygodę" Interesuje mnie to jak to jest z najróżniejszymi typami loch i zawsze czegoś sie dowiem ciekawego.
  • 14
@Zerca2017: Zadne nie dają sie calowac? Ale niektore mają wpisane w ofercie - namietne pocalunki po ciele, cokolwiek to znaczy
Ale nawet jak nie dają to one mogą klienta calowac nadal, tak?
A poza tym to najlepsze sa chyba mlode prostytutki 20-25 lat, gdy jeszcze nie mają az tak duzego przebiegu jak te starsze.
@Ubotek: Ubotek, a nie mógłbyś poszukać sobie kobiety kilka lat starszej, np. koło 30?
Ściemniałbyś jej że masz 19 lat i chciałbyś żeby nauczyła Cię miłości.
Może jakaś by na to poszła a potem już miałbyś o kilka rzędów wielkości łatwiej.