Wpis z mikrobloga

Co za idiota wymyślił powiedzenie "tylko winny się tłumaczy". Przecież to jest tak durne że ja nawet nie.
  • 109
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Rosanemable: Chodzi o to też że bez dowodów na winę nikt nie powinien się tłumaczyć. Ale w większości przypadków używa się tego powiedzenia w innym sensie.
  • Odpowiedz
@Kvazar: załóżmy, że zacznę pisać, że gwałcisz małe dzieci. Namówię do tego 10 innych mirków, którzy namówią kolejnych 10 mirków do tego, aby to pisali.

Będziesz się tłumaczył, czy nie?
  • Odpowiedz
@xfin: Najgorsze są przypadki domniemanych gwałtów gdzie słowo kobiety jest lepsze od słowa mężczyzny. Nie wiem czy jasno się wyraziłem.
  • Odpowiedz
@Kvazar: to lecimy dalej, bo to się nie zatrzymuje. mamy już 101 osób które piszą "imie nazwisko gwałci małe dzieci", pojawiają się memy, przerobione zdjęcia, kolejne osoby nawet nie związane z tym ustawionym procederem podłapują to i gdziekolwiek Cie zobaczą w internecie reagują "imie nazwisko gwałci małe dzieci"
  • Odpowiedz
@Hrotan: W dalszym ciągu wyjebka, byłaby to akcja typu kula śnieżna, coraz więcej osób podłapywało by trend i nakręcało karuzelę, tak samo było w przypadku tego nieszczęsnego policjanta, z którego robili mema typowego Janusza. Ja mam w------e na opinie społeczną, nawet niech cały świat mnie za takiego kogoś ma, prawda i tak jest w mojej głowie, niczego mi nikt nie narzuci.
  • Odpowiedz
@Hrotan: Bo nie był przygotowany na takie poniżenie i nigdy nie spodziewałby się, że ludzie potrafią komuś zrobić coś takiego. A ja w internetach nie jestem od dziś, nie jedna gównoburza mnie pochłonęła. Jestem weteranem sztuki s----------a.
  • Odpowiedz
@Rosanemable: Najlepiej podchodzi ktoś coś ci zarzuca. Ty mówisz na wyjebce, że nie bo robiłeś coś innego i zaraz "Już się nie tłumacz hehe Winny się tylko tłumaczy hyhyhy" Ale mam czasem ochotę w-----ć komuś działo w pysk za takie p---------e Przepraszam za przekleństwa, ale serio mnie to denerwuje i zdarza się nagminnie xD
  • Odpowiedz