Wpis z mikrobloga

@Kvazar:

niewinny ma w dupie co o nim myślą, jemu wystarczy jego niewinność i tyle.

a ty przeczytałeś co ja napisałem? Niewinny nie zawsze ma w dupie co o nim myślą, bo pomówienie może wpłynąć znacząco na jego życie, polecam #film Polowanie z Mikkelsenem, pomówiony o pedofilię też w sumie nie musiał się tłumaczyć, bo on wie że jest niewinny i to mu wystarczy xD utrata pracy? wykluczenie społeczne? groźba kary
  • Odpowiedz
@Frank_Parker: Bo są plusy dodanie i plusy ujemne, dlaczego tak ciężkie są relacje interpersonalne, ponieważ każdy inaczej patrzy na pewne sprawy, a Twój tok rozumowania dla kogoś innego nic nie znaczy.

Takie dyskusje to przy piwie w barze, a nie z obiadem w ustach. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zapomnijmy o naszej małej sprzeczce #pdk
  • Odpowiedz
tak samo jak "o gustach sie nie dyskutuje" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Atk_to_na_tyle: Albo "prawda leży po środku". Nie #!$%@?, nie leży po środku - prawda leży tam, gdzie leży prawda i na pewno nie jest wypadkową czyichś opinii.
  • Odpowiedz
tak samo jak "o gustach sie nie dyskutuje" ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Atk_to_na_tyle: Ale głupi ci Rzymianie, no nie? To na pewno nie banda współczesnych idiotów źle interpretuje to powiedzenie, tylko ci starożytni tacy upośledzeni i jakimś cudem ten wypierdek intelektualny przetrwał dwa tysiąclecia w obiegu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na naukę nigdy za późno, tu masz wytłumaczone po angielsku znaczenie, mogę wytłumaczyć
  • Odpowiedz
Co za idiota wymyślił powiedzenie "tylko winny się tłumaczy". Przecież to jest tak durne że ja nawet nie.


@Rosanemable: Przecież to chodzi o sytuację, kiedy ktoś się tłumaczy zanim zostanie w ogóle obwiniony o coś. Np.
- Ktoś może wie gdzie jest XYZ, które zostawiłem w kuchni?
- Nie, ale ja nie ukradłem!
W takiej sytuacji można by nabrać podejrzeń i użyć takiego sformułowania.
  • Odpowiedz