Wpis z mikrobloga

Krwa, odkąd zacząłem uczyć się webdevu to znienawidziłem programowanie, czuł ktoś coś takiego ? Wcześniej pisałem w C++ jakieś gówno-programy konsolowe, gierki typu snake(xD), zapisywanie/odczyt z plików i mimo, że byłem w tym strasznie słaby, to sprawiało mi to WIELKĄ frajdę, potrafiłem całe dnie siedzieć przy IDE i pisać, a później jeszcze pare godzin czytać książki o różnych technikach itd. Później jakoś zacząłem widzieć, że w tym ce plus plusie tej pracy jest znacznie mniej niż powiedzmy w javie, webie itp. i pomyślałem, że się przesiądę i po takim roku nauki javy/javy ee/springa nie mam nawet sił włączyć IDE i coś popisać xD To jest tak nudne, w ogóle tego nie czuje, sam język jest jak flaki z olejem i niby pracy jest mnóstwo to tyle samo jest ludzi, aspirujących na te stanowiska, więc już sam nie wiem. Czy na stan obecny, 2017r. programowanie = web i dżawa, a reszta to jakaś resztka? Co robić pany. A i studiuje jak coś
#programowanie #naukaprogramowania #programista15k
  • 8
@newlifefloods: @laki1: Java i spring to super narzędzia do budowy webserwisów, pisze się w tym szybko i dobrej jakości kod, wszystko jest logiczne, zgodne ze standardami javy do którego adaptują się biblioteki. Porazka to jest #!$%@? javascript xD 5 różnych narzędzi do pakowania aplikacji, 10 różnych frameworów i co roku nowy niezgodny z poprzednikiem, 20 menedżerów pakietów xD No i javascript w żaden sposób sie nie skaluje, widziałem porównanie gdzie
@laki1: Tylko, że różnica między tym co powidziałem ja a ty jest taka, że to co powiedziałeś to wyjęty z dupy pesudoargument a to co ja to fakt, którego nie potrafisz w sensowny sposób zaprzeczyć więc #!$%@? jak idiota xD Sprowadzasz moją wypowiedź do absurdu co jest błędem logicznym, naucz się podstaw retoryki a dopiero wchodź w dyskusje bo robisz z siebie debila