Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@mallavi sex shop na Piotrkowskiej. Przejdź się, cały czas mają coś nowego, ogonów nie widziałam ale diamenciki były bodajże 60zl ;-) cały czas pojawia się coś nowego, masz całą ścianę np. Gadżetów z 50 twarzy Greya :-P
@mallavi ja zamówiłam ogon na Ali express ;-) jest naprawdę dobrej jakości. W czwartek będę w domu to mogę wysłać Ci zdjęcia jak to wszystko wygląda jakościowo, w diamencik też zainwestowalismy z chłopakiem ;-) zawołaj mnie w czwartek to wyślę wszytko pw
@mallavi: co do tych gumowych, to powiem tylko byś uważała, bo niektóre potrafią w tej najwęższej części (tuż pod korkiem) byś zwyczajnie za grube (za mała różnica między tą częścią, a grubszą) i potrafią wypadać. Aha, jeszcze jedno - są korki wibrujące, jakby Cię interesowało.
Ps. A co do reakcji mirków, ile się nie natłumaczysz, w przyszłości będą podobne jak zapostujesz coś co "kobiecie nie wypada". Mi by chyba trochę było
Moj niebieski ma problem z uderzeniem mnie w twarz, ale z klapsami w pupe nie no i spoko.


@mallavi: czyli zasadniczo jesteś subem który próbuje wepchnąć kogoś w doma? Jak tak to łamiesz podstawowe zasady...
ale oceniam tylko po tym zdaniu, więc mogę się mylić
Plugi kupione, do odebrania osobiście w Łodzi, gdyby kogoś to interesowało - w sklepie na Niepodległości jest towar z aliexpress za... 150+zł, zamówiłam z allegro po skonsultowaniu z niebieskim fajne, customowe dwie zabaweczki. Coś czuję, że rodzinka zabawek powiększy się za miesiąc czy dwa. :>

I, tak - liczyłam chociażby na porady sexshopów z wykopu, samo KinkyWinky dawało rabaty -10%, o ile pamiętam, do zamówienia + ileś z newslettera. Ot, przykład.

Reszcie
źródło: comment_FmGqyO2E7xuBok4Lnxd4ivnuuRffw0Nx.jpg
Aha, NIE WOŁAM z małpą bo to oznacza przecież ad personam do kogoś + insynuacje. ( ͡º ͜ʖ͡º) Dzieciarnia, wracać do przyrki na jutro, a gimbaza na danielamagicala i jego działki. Nigdy nie słyszałam, żeby mój styl był odpychający - zwracania się do kogoś - ale tylko tutaj można odebrać tak sprzeczne bodźce. Przynajmniej fajną lekturę do poduchy mieliśmy. ()
@mallavi: kształtu nie doradzę, ale polecam oliwkę dla dzieci dla poślizgu. Nie panikuj jak trochę zaboli, po chwili zauważysz, że to nie do końca ból, a jedynie nietypowe uczucie.
Co do sklepów to internetowe jednak tańsze i zawsze możesz szybko porównać kilka plus sprawdzić opinie. Have fun!
tak z ciekawości to jaki jest cel kupowania takiego pluga do dupska by nosić go cały dzień np do pracy ? Te inne rzeczy wymienione mnie nie dziwią bo swoje też poeksperymenotwałem (nie w tym zakresie xD) ale akurat tego tematu nie mogę rozkminić do dziś, swoją drogą za intensywnie o tym nie myslałem także odpowiedz może być błacha.


@tenportaltodno: ten temat umrze, ale odpowiem Ci bo zadałeś pytanie kulturalnie -
@blondeblossom: KOMPLETNIE inna część miasta, rozjechałyśmy się :D w ogóle jakbyś kiedyś widziała to podbij i klepnij w czoło (#pdk), zapuszczam włosy ale reszta się nie zmieniła, tylko chudnę odkąd jestem na swoim, tak ze 3kg na mc jak się nie pilnuję... A jak pilnuję to więcej. :P Ale niebieski i jego rodzina starają się mnie dokarmiać na obiadkach.
@mallavi: Jak kiedyś spotkam to zapamiętam xp A że juz nie jesteś grubasem (bo jeszcze z okolic teo kojarzę z przed zmiany i podczas zmiany) to nie będę się bała że ukradniesz mi wszystkie chipsy xD

@blondeblossom: hahah, autentycznie śmiechnięte do kawki :D No nie, no teraz to walczę na ciuchach o Ski, ew. Mki jeśli gumowane albo XSki jeśli robione na oversize. ;)

U mnie dużo zmieniło się po operacji jajnika z cyst i nie tylko, z PCOS dalej źle bo źle znoszę ter. hormonalną czy wszystko triggerujące prolaktynę (grubnę... okresu dalej nie mam) i muszę np. codziennie rano usuwać włoski z 'zarostu' na brodzie, natomiast
@Figa-z-makiym: nigdy nie ukrywałam swojej seksualności, nawet oświadczając ukochanemu prawakowi, żem bi. ;) Ciekawe dyskusje mamy na ten temat, ale to swoją drogą, ten poziom kultury przy odmiennym zdaniu jest nie do osiągnięcia na wykopie. Było już AMA na temat morfiny/heroiny, AMA benzodiazepinowe, AMA ogonkowo-seksualne... Czekamy na kolejne.

"nie interesuje mnie twoje życie i na #!$%@? dajesz tu wpisy, ale mam parę pytań..."

:)