Wpis z mikrobloga

Co do filmu daniela ostatniego o adbusterze:
"nie znasz mnie i rodziny to nie oceniaj"
"sam jesteś pewnie żółtkiem na słońcu"
magical debilu test 6klasisty #!$%@?łeś na live, Twój stary film "definicja słowa here" wyjaśnił, że obce są Ci podstawowe pojęcia których uczono w gimbazie jak nie wcześniej także ulańcu on cie nie obraża tylko nazywa rzeczy po imieniu.
Nagrywasz w norze, wywodzisz się z rodziny ćwierć inteligentów i sam nim jesteś. Z każdą akcją z miesiąca na miesiąc udowadniacie z ekipą alkoholików i FC bidula #!$%@?ącego szkołe, że jesteście zaściankiem polskiego społeczeństwa menelstwa i pokolenia 500plusowców. Amen kto sie zgadza plusik ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#danielmagical
  • 10
  • Odpowiedz
@MiczuTG: @ostatnibastion: sorry ale on jest inteligentem i jak by chciał to by mógł ukrócić to gówno wraz z kilkoma większymi youtuberami - a grubasek mu pokaze faka powyzywa i jeszcze zaprasza na spotkanie.... taki adbuster by go połamał. toudiemu już się w dupie przewróciło od tego hajsu.
  • Odpowiedz
@samuraj24: Co by mógł zrobić? Połamać i zniszczyć? O ile mi się wydaje żyjemy w wolnym kraju ( Jeszcze ) i każdy może robić co mu się żywnie podoba. Jak chce to może nawet na redtuba wbić i odpalić liva, i tym jutuperom #!$%@? do tego. Zachowanie jak na osiedlu " Ej seba a słyszałeś że Mati na naszym rewirze diluje? O #!$%@? trzeba mu #!$%@?ć tutaj to tylko ja mogę
  • Odpowiedz
@samuraj24: #!$%@? vs zjeby? jaka jest róznica ( ͡° ͜ʖ ͡°)? A czasami zdarza mi się zobaczyć #!$%@? , wiadomo że z tym co napisalem wszystko dozwolone to w ramach rozsądku wiadomo że nie pójdziesz na ulice i nie #!$%@? przechodniowi w łeb bo pójdziesz siedzieć. Ale kto mu zabroni we własnym domu odpalic live i nagrywać dla zagranicznego portalu?? Z youtuba korzysta kilkaset milionów ludzi a
  • Odpowiedz
@marcinek2111: Dobra bo widzę, że piszę z dzieciakiem. #!$%@? komuś w łeb jest łamaniem prawa... Ale chodzenie po ulicy pijanym w 3 dupy gdy nie zagrażasz życiu swoim i innym, nie szerzysz nienawiści itp. już nie. Więc czemu w twoim mieście jak idziesz do pracy, 40 tyś ludzi nie chodzi #!$%@? o 6 rano - bo to jest cywilizacja, którą wyrabia się wiekami. A taki tuptuś pokazuje ludziom, że nic nie
  • Odpowiedz
@marcinek2111 jupiterzy mają takie same prawo do wyrażania opinii, czy krytyki o czyjejś twórczości innego jutubera, co recenzenci gier, filmów czy muzyki. Nigdy nie spotkałem się z #!$%@? fanbojów gier, którzy mówili "#!$%@? im do tego jaka ta gra jest". Pamiętajcie, że "content" na youtubie jest takim samym produktem, co produkty innych medium, i jak najbardziej można krytykować czyiś content na tej platformie, a nawet powinno, gdy dany content jest szkodliwy dla
  • Odpowiedz