Wpis z mikrobloga

@SobieSamaZrobie: które sklepy konkretnie? wiem, że Pierre Cardin jest w Ursusie, jest to jakiś pomysł, ale coś jeszcze?
nie chce mi się łazić na szopingu od sklepu do sklepu, na takiej zasadzie to każde centrum handlowe można polecić typu Arkadia, Złote Tarasy, itp.
@advert: Warszawskich adresów za dobrze nie znam, ale Pierre Cardin nie polecam na pewno. Oni rozdają licencje na markę na prawo i lewo, ich spodnie (i wszystko inne) mają wielu różnych producentów, więc strzelasz na oślep z jakością, ale za markę dopłacasz i tak. Możesz trafić spoko, możesz trafić na tandetę. Podobna loteria co kupując w zwykłym HMie :D

Rozejrzyj się na internetowych stronach Massimo Dutti, Lancerto, Vistuli itd. Jak znajdziesz
@advert Oni mają trochę różnych marek, zawsze jak jestem w P&C czy Van to chino jest tona. Co prawda w okolicach 3 stów wolę zamówić mtm w Luxire, ale to ani stacjonarne, ani szybkie, więc nie proponuję. Dużo spodni jest też w TK Maxx ale to czasochłonne, możesz znaleźć coś ekstra, a możesz trafić na syf 2 jakości.
@Xune: ta moja powyższa wiadomośc dotyczyła Pierre Cardin ;)
najchętniej wypróbowałbym Benevento, ale czasu mi brak już niestety. o Luxire nie wiedziałem, zadziwiająco niska cena jak z mtm.
@advert Benevento... niby fajnie, ale czas produkcji i komunikację mają tragiczna. Mam od nich 2 pary i nie wracam. Luxire tanio bo Indie, chociaż standard wykończenia bardzo dobry. Czekam właśnie na koszulę od nich :D

A skrót źle rozszyfrowalem, wybacz :D W ramach ciekawostki, kapelusze dla Pierre robi nasz polski Polsko, który ma naprawdę niezły produkt (i tragiczny obsługa klienta).