Wpis z mikrobloga

@FrasierCrane: Dobrze. Mam raczej znacznie więcej kontaktu z ukraińcami niż Ty. Zajmuję się kwaterami dla pracowników (tak na większą skalę). Obecnie jakieś 85-90% to ukraińcy. I teraz niespodzianka.
Przy tej proporcji przez ostatnie lata w trybie natychmiastowym wykopałem 8 osób za drobne kradzieże: 6 to polacy.
Miałem jedno zdarzenie które zgłosiłem policji: polak ukradł ukraińcowi tablet.
Powiedz mi proszę czy powinienem wedle tych faktów podążyć Twoim tokiem myślenia ?
  • Odpowiedz
@zbii777: Najgorzej że tylko 2, zamiast jak porządni ludzie 4 ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@user48736353001: wrzuć prawy tył na lewy przód, a na tył cokolwiek.
Mam w piwnicy cztery luźne felgi, ale raczej nie podpasują, 5x114,3
BTW, z prawej stało jakieś auto? Pewnie nie było miejsca, dlatego #!$%@? tylko lewe.
  • Odpowiedz
@user48736353001 mi tam w czerwcu buchneli 4 stare nic nie warte alusy... Ale ja stałem w połowie tej drogi na działki a Ty już blisko parkingu (tam niedaleko jest nawet latarnia). Dziwne że spółdzielnia ani nikt nic z tym nie robią, bo to nie pierwszy taki przypadek. Współczuję. Więcej z tym teraz zabawy niż to warte. Mi na szczęście zostawili na celach a mialem zimówki to zamieniłem dosyć łatwo
  • Odpowiedz
jeśli to byli profesjonaliści to śruby nic nie dadzą

@bolcman: #!$%@?
ostatnio jak u wulkanizatora zmieniałem opony na letnie to mieli klienta, który zgubił gdzieś klucz do śrub zabezpieczających i 2 pracowników z wiertarką i spawarką męczyło się ponad 8h żeby zdjąć komplet kół.

Wszystko zależy od tego jakie to śruby, gościu miał oryginalne z ASO BMW, ja w swoim aucie też mam z ASO
  • Odpowiedz