Wpis z mikrobloga

@Skyworld: O jezu jak mnie #!$%@?ą te ciężarne co chodzą wszędzie z miną w stylu "JESTEM CIĘŻARNA NO HALO!?!?!? CZEMU MI #!$%@? GNOJU NIE ROZWIJASZ CZERWONEGO DYWANU??" jakby to był problem poprosić o przepuszczenie... sam już to widziałem tyle razy, i do tego ta buta, jakby ten odstający bebech się świecił na złoto i wydawał dźwięk jak syrena "UWAGA PŁÓD!! UWAGA PŁÓD!" .... co za problem poprosić?! ustąpienie komuś kolejki bo
@Skyworld: Raz byliśmy z dziewczyną w rosmanie bo coś chciała i już babka ma nas obsłużyć, ale nagle z oburzeniem że czemu nie puścimy kobiety w ciąży xDDDD ( kolejka tak na 4-5 osób ) a ona ostatnia stała. NO bo ja widzę że z tyłu babka w ciąży stoi ty kuhwo
@furia_narasta: tu nie tylko chodzi o brzuch - kobieta w ciąży ze względu na odmienna i bardziej intensywna prace ukladu krążenia łatwo może zemdlec.
Nikt Ci nie każe ciezarnym dywanu pid nogi rozwijac, ale taka zwykła życzliwość chyba jeszcze nikogo nie zabiła.
A tych roszczeniowych wcale tak dużo nie ma, co najwyżej sa bardziej widoczne ;)
@thewickerman88: w ciąży brzuch przypomina bardziej pileczke - tłuszcz ma taki kształt jaki juz