Wpis z mikrobloga

Mirki jako że mam zajebiście dobry humorek bo #wygryw to robie #rozdajo! Do wygrania 3 klucze (wylosuje 3 osoby) do #minecraft a w wersji na Windowsa 10 (aktywuje się w sklepie microsoftu). Szanse ma wygrać każdy kto założył konto przed dodaniem tego wpisu (przed 13:30 09/09/17) i go zaplusował. Losowanie jutro o 12. Powodzenia

#gry #zadarmo
Vickers213 - Mirki jako że mam zajebiście dobry humorek bo #wygryw to robie #rozdajo!...

źródło: comment_d1s9luXW5lajZZFEtZlqkAAIPQD2BLlP.jpg

Pobierz
  • 29
@Wons1k: Bo Mirko$oft rozdzielił grę na "minecrafta" i "minecrafta java..." ten z Win 10 należy do pierwszej, ogólnie trochę "biedo wersji", gdyż wywodzi się od kieszonkowej wersji pocket editon, plusem jest wydajność, bo napisana jest w C++ oraz fakt, że gra dąży do unifikacji z innymi platformami (xbox, ps itd.). Minusem jest tak jak napisałem - rozejście dróg względem wersji java no i fakt, że multiplayer nie powala... chyba że się
Mirki, jako że przypadkiem kupiłem o jedno Porsche za dużo (7 zamiast 6), a już nie zwrócę bo nie mogę, to oragazuje rozdajom. Na zbyciu mam 911 Carrera z 2017 roku. Idealna do jeżdzenia do kościółka, ale pod remize też będzie spoko.

Zasady są chyba jasne:
plusy do jutra do 30
zieloni i platynowi tylko mogą

I ogólnie wybaczcie mi że ceny aut tak poszły w górę, ale zawsze można sprowadzić po
W.....y - Mirki, jako że przypadkiem kupiłem o jedno Porsche za dużo (7 zamiast 6), a...

źródło: comment_07ByBemDjlHhrcTA0TYorHdVjxFqCN0C.jpg

Pobierz