Wpis z mikrobloga

@Pantokrator Ja od pewnego czasu tak wszystkim mówię. Po prostu ludzie byliby szczęśliwi, gdyby ich seksualność rozkwitła w pełni. Zawsze dziewczyny, kobiety, a tu ogromne, niewykorzystane możliwości. Bo, pierwsze, tylko mężczyzna najlepiej zrozumie drugiego mężczyznę, drugie, seks z faceta z facetem jest bardziej męski niż z kobietą, trzecie, wiesz, na ile sposobów można rozpychać zwieracz odbytu. Potem jest taki fajny, luźniutki, koniec z zatwardzeniami, ładnie się prezentuje na gejowskich orgiach i można
@niewieski mogłeś zachować dla siebie swoje fantazje. #czarnolisto

Błędem było się tu w ogóle wypowiadać, ot, poraził mnie obraźliwy dla milionów ludzi i totalnie kłamliwy komentarz, ale są też plusy - przynajmniej teraz nie dziwię się tzw. "prawakom" i wiem już, jakie postawy prezentują środowiska homoseksualne, których przedstawicieli pod tym wpisem jest od groma.
nie, nie każdy "ma swoją cenę". To rzecz, którą sobie wmawiasz, by poczuć się lepiej, bo być może już sobie uświadomiłeś, że sam jesteś sprzedajną miernotą bez honoru.


@Pantokrator: Czyżby,czyli gdyby np twoja córka/żona/matka umierała,jedyną szansą dla niej byłaby transplantacja serca a jedyne serce dostępne mógłbyś dostać od tego zioma w zamian za dostęp do twojego anusa,to też byś odmówił?

W takim razie gdzie jest twój honor jako ojca/męża albo syna,miernoto
@Life_will_kill_ya a to teraz mówimy o daniu dupy za pieniądze, by "być bogatym" czy o poświęceniu dla ratowaniu życia? Gdzie Rzym, gdzie Krym, pajacu?
Na tej zasadzie mógłbyś powiedzieć, że ktoś, kto pod wpływem tortur przyjąłby jakąś propozycję, również "miał swoją cenę", a to gówno prawda.

Gratuluję, ładnie się tu skompromitowałeś, atakując własną, błędną koncepcję. Oczywiście lecisz na #czarnolisto za urocze połączenie głupoty z agresją.
@kinlej: za 10 baniek amerykanskich to bym jeszcze wzial z dupy do ust

w ogole co za glupie pytanie. zrobienie jednej ponizajacej rzeczy i byc ustawionym do konca zycia i to sowicie, zamiast robic ponizajace rzeczy 5 dni w tygodniu jak nie wiecej, przez 40 lat, za 15 zl na godzine. xD i jeszcze sluchac od przelozonych roznych cierpkich slow. no #!$%@? to trzeba byc debilem by wybrac inaczej serio. w