Wpis z mikrobloga

#!$%@?. Każdy ma swoją cenę, ludzie potrafią #!$%@?ć niezłe akcje jak wiedzą że nikt się nie dowie i nie będzie konsekwencji. A takie danie dupy za pieniądze to nawet nic nie jest tym bardziej w dzisiejszych czasach. I nawet nie trzeba być gejem bo hetero też się angażują w zachowania homoseksualne z różnych powodów (z konieczności np. w pace albo po prostu z nudy i ciekawości)


@drzuo: Proszę mnie nie mierzyć
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

no to już ustaliłeś, że wykopik to #!$%@?. Jeden taki banknot i prawie cała nocna byś mógł wyruchać bez wazeliny.


@iron_fox2: Ja #!$%@?ę stary, z kim my tu mirkujemy. Faktycznie Wałęsa miał rację mówiąc, że wykopki to niższy grunt społeczny czyli grzecznie powiedział, że tutaj są podludzie XD
@MagnitudeZero: Ty właśnie mierzysz własną miarą pisząc że "żaden" by się nie zgodził podczas gdy nie masz pojęcia co by ktoś zrobił w takiej sytuacji. Każdy indywidualnie kalkuluje co mu się opłaca. I moralność też każdy ma swoją o ile w ogóle jest sens uznawanie istnienia czegoś takiego. Moralność to tylko ludzka percepcja obiektywnych wydarzeń. Akurat w tym przypadku nikomu nie dzieje się krzywda, dlaczego niby miałoby to być niemoralne?
@MagnitudeZero: obłudnicy tacy jak ty pierwsi ssali by #!$%@? po same kule za 1000 złoty gdyby komornik zabrał ci mieszkanie.Oszukuj się dalej i czuj się lepszy bo ludzie odpowiedzieli śmieszkowo na śmieszkowy wpis.

Nie szukasz czasem pracy w moderacji wykopu? Nadałbyś się.
@MagnitudeZero: Nie wiem i szczerze mówiąc nie wiele mnie to obchodzi.Nie dlatego że uważam że jesteś zły czy nie interesujący.Nie mam też zasadniczo nic przeciw twojej odpowiedzi na te pytanie.

Ale irytują mnie ludzi którzy chwalą się i czują wyższość nad innymi z powodu swojej 'moralności'.Jesteście jak ludzie co chwalą się w necie swoim iq.
@MagnitudeZero: Bycie dupkiem jest be,zwłaszcza jak ktoś uważa że jego moralność jest słuszna i tylko jego.

Weźmy taki przykład,dałem dupy temu kolesiowi za te 10 milionów,które potem przeznaczyłem na badania naukowe które doprowadziły do znalezienia lekarstwa na np stwardnienie zanikowe boczne.Czy dalej będę tylko i wyłącznie męską dziwką? Czy jednak kimś kto uratował życie setkom tysięcy?
Dobrze mu pocisnąłeś. Ja #!$%@? na wykopie jak w Sodomie. Nie mogę uwierzyć co się stało z tym portalem. Ludzie otwarcie przyznają, że są sprzedajnymi #!$%@? ( ͡° ʖ̯ ͡°) To mnie smuci i boli.


@MagnitudeZero: ty tez jestes sprzedajna #!$%@?. przeciez tez robisz rozne rzeczy za pieniadze w pracy czyz nie?

powiedz mi co jest twoim zdaniem lepsze:

a) bycie robolem bez umiejetnosci, perspektyw i z