Wpis z mikrobloga

Uwielbiam takie różowe. Uwielbiam i bawią mnie niezmiernie, siedzisz sobie i komentujesz z dawką #!$%@? ich durne wpisy a one po dwóch komentarzach wysnuwają że jesteś frustratem ( )

No i ten klasyczny ruch. ucięcie/zablokowanie dyskusji wrzuceniem na czarną listę :D ależ mnie zamiotła, nie mam pytań. :D

#rozowepaski klasyczna #logikarozowychpaskow #bekazrozowychpaskow ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Namarin - Uwielbiam takie różowe. Uwielbiam i bawią mnie niezmiernie, siedzisz sobie ...

źródło: comment_ASSy31Zd3kI2PBqPyxavlmADiQDFS1Y2.jpg

Pobierz
  • 66
  • Odpowiedz
@brak: Uwielbiam kiedy różowe uważają że wpis oznacza ból dupy (o wpis) ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:nie potrafiąc rozróżnić beki od bólu dupy (pomimo odpowiednich tagów) :D
  • Odpowiedz
@Namarin: standard. Jakiś czas temu też skomentowałem jeden z takich wpisów i trafiłem na #czarnolisto jednej z naszych wykopowych gwiazd. Nawet się uśmiałem, jak o coś pytała i chciałem jej pomóc, a otrzymałem komunikat, że jestem na czarnej ;)
  • Odpowiedz
@brak: myśle ze tutaj nie chodzi o fakt dodania co na czarną ale o to dlaczego to zrobiłaś... No ale nie mój cyrk, nie moje małpy. Chociaż wywal tamtego z Hiszpanii- tez sobie zasłużył. Pozdrawiam cieplutko
  • Odpowiedz