Wpis z mikrobloga

Skradziono rower pod Politechniką

Miraski, prośba o pomoc, może ktoś coś widział, ktoś coś wie...
Jakieś sku&%syny ukradły wczoraj (czwartek, 8. września) mojemu koledze rower spod Politechniki, konkretnie ze stojaka przy budynku C-5 pod schodami. Dokładne miejsce na zdjęciu w pierwszym komentarzu.
Rower to Kellys Flash 2013, grafitowy, damka, z bagażnikiem z tyłu. Był zapięty linką (niewystarczająco solidną jak na polskie warunki). Taki jak na obrazku (tylko z bagażnikiem).
Rower skradziono pomiędzy 8 a 16, niestety nie jesteśmy w stanie ograniczyć przedziału czasowego. Po prostu wychodził z roboty koło 16-tej i roweru już nie było. Oczywiście sprawa zgłoszona na policję i do straży PWr. Niestety nie ma bezpośrednio monitoringu w tym miejscu, ale są inne kamery więc będziemy to sprawdzać.
W każdym razie - pytam tutaj, bo może akurat ktoś coś widział, przechodził w okolicy - kręcą się teraz studenci z kursów powtórkowych, albo licealiści/gimnazjaliści z Politechnicznej szkoły. Może ktoś widział coś podejrzanego, że ktoś majstruje przy rowerze...
Dzięki z góry za pomoc.

#wroclaw #pwr #rowerowywroclaw #zlodzieje
aikonek - Skradziono rower pod Politechniką

Miraski, prośba o pomoc, może ktoś coś...

źródło: comment_Yr4hRYYIjxPdj6n1m2TpS6U1ltOCF8CN.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@aikonek: Dokładnie w tym samym miejscu ukradli mi rower w 2009... Tylko wtedy jeszcze nie znałem się na zapięciach, pod schodami nie było odwróconych U, tylko wyrwikółka, a kamera była skierowana na szlaban. Wiem co czujesz... Ja rower odzyskałem, 2 czy 3 lata później wypatrzyłem go na mieście. Policja, zeznania, czekanie, trochę to trwało niestety. Powodzenia!
Od tego czasu tylko porządny u-lock i tylko takie stojaki, jak na zdjęciu.

Ps.
  • Odpowiedz
@aikonek ja nie wiem czemu o tym jest tak cicho i się nie ostrzega przed tym pierwszakow ani nic, ale pod polibuda to kradną rowery jak p------i, rower przypiety linka = brak roweru
  • Odpowiedz
@Primusek: ja wiem gdzie jest C-13, tylko pytam gdzie konkretnie te kamery. Dziś dzwoniliśmy do straży PWr z pytaniem o to, które miejsca są najbezpieczniejsze żeby zapiąć rower (bo są monitorowane), to baba nas o---------a, że to są tajne informacje i ona nam nie może powiedzieć. :D Więc jak masz wyczajoną konkretną miejscówkę to byłbym wdzięczny. C-13 jest duże i wokół C-13 jest pewnie z dziesięć miejsc gdzie można rower
  • Odpowiedz