Wpis z mikrobloga

Świeżo kupiłem #ps4 i już problemy (a miało być bezobsługowo w porównaniu do PC ( ͡º ͜ʖ͡º) ) a mianowicie nie mogę sie zalogować do PSN. Czytałem, że niby po jakimś czasie znika, niby nie, niby trzeba zmienić u dostawcy swoje IP itd... Ktoś ma, miał i uporał się z was z takim problemem?

Na stronie przez pc też nie mogę się zalogować
A.....s - Świeżo kupiłem #PS4 i już problemy (a miało być bezobsługowo w porównaniu d...

źródło: comment_kdD7MLykDTE67FFJp8d1I7LlwcKLgVty.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
@Adsumus: generalnie z PSNem na niektórych sieciach jest problem. Nie wiem czy wciąż ale vectra dawała modemy które nie chciały sie łączyć z PSN. Co do IP to zawsze warto ustawić stałe IP dla konsoli i ustawić "lepsze" dnsy - np Google 8.8.8.8 i 8.8.4.4 to często pozwala rozwziazac wiele problemów. Warto sie tez upewnić ze nie sa blokowane porty wymagane dla poprawnego działania usługi. (Patrz net/YouTube)
  • Odpowiedz
Za dzień bądź dwa będzie OK. Miałem tak gdy miałem ps3 (przez pc też nie mogłem wejść na stronę). Rozkminiłem , że to miniban za nic xD. Nic nie zmieniaj w rooterze bo to nie pomoże ;) Musisz poczekać. PS Polska nawet CI nie pomoże bo będzie odsyłać na infolinię
  • Odpowiedz
Do znajomych wysyłałem link do strony logowania ps i u nich działało choć nie mieli plejaka.
Jeszcze raz powtarzam poczekaj ;)
Przez komórkę z sieci orange/play itp się zalogujesz ale to nic nie da ;)
  • Odpowiedz
@Adsumus masz bana na ip. pisz do suportu PlayStation że masz blokadę. po tygodniu powinni ją ściągnąć.
PlayStation Infolinia: 22 397 89 24 (opłata wg taryfy operatora)
Godziny: pon.-pt. 10-18:30,
e-mail: pomoc@pl.playstation.com
  • Odpowiedz