Wpis z mikrobloga

@kanapkaznutella: @digout:

I uważacie, że 32-letnia kobieta albo 69-letni pan powpisywali sobie sami takie rzeczy na nagrobku? A może powiedzieli rodzinie, co chcą na płcie nagrobnej?

Sorry panowie, ale uważam inaczej i "beki" z tego nie mam.
  • Odpowiedz
@Clear: A wiesz co mnie ruszyło do napisania poprzedniego komentarza?
1. Próba zrobienia z tego jakiegoś "hehe".
2. Wiek tej dziewczyny.
3. Podanie wszystkich danych - imion, nazwisk, dat urodzenia/śmierci i jeszcze miasta.

( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
zapomniałam napisać że to kwatera 94 gr. jako ciekawostkę powiem że osób martwych ochrona danych osobowych nie dotyczy.


@kanapkaznutella: Ja nigdzie nie pisałem o ochronie danych osobowych. Tylko moim zdaniem to po prostu bardzo nieładnie z Twojej strony.

Kłócił się nie będę, ale jw. "beki z tego nie mam".
  • Odpowiedz
@xfin Skoro ktoś sobie stawia taki pomnik to chyba właśnie o to chodzi, żeby wszyscy go widzieli z daleka i zazdrościli. Więc zdjęcie w internecie nie powinno robić żadnego problemu.

Największy, najwyższy, najczarniejszy. Szkoda tylko, że zniczy tak mało...
  • Odpowiedz
@Kiciket: Niemniej zmarły nie wybiera sobie napisu. I nie zawsze ma wybór pod jakim pomnikiem będzie leżał. Podejrzewam, że kobieta, która ma 32 lata raczej o tym nie myśli.

Więc zdjęcie w internecie nie powinno żadnego problemu robić.

A tego już się ich nie zapytamy. Już podkreślałem - nie wojuję o to, tylko uważam, że nie ma co wystawiać zdjęcia na pastwę osób lubujących się w strojeniu żartów.
  • Odpowiedz