Wpis z mikrobloga

#lata90 #nostalgia #30plusclub #punk #skinhead i trochę #modameska sprzed 20 lat

Pod koniec lat 90 chyba jako jedyny punkoweic w moim rodzinnym mieście chodziłem regularnie na mecze. Później obciąłem włosy zacząłem słuchać oi! i ska i stałem się regulaminowym skinem. Muzyki do dziś lubię posłuchać ale ciuchy nosze już nieco inne. W każdym razie niedawno spotkałem znajomego z tamtych lat. Koleś lvl40 jest żywym skansenem. Flayers oliwkowy, czarne bojówki, glany z białymi sznurówkami. Dalej śmiga na mecze. Włączyła mi się #nostalgiamocno
fotka źródło internet
karmajkel-nowak - #lata90 #nostalgia #30plusclub #punk #skinhead i trochę #modameska ...

źródło: comment_vEZ23gKothkN47H2aJZmTmDLRLNvHtZS.jpg

Pobierz
  • 3
@Artktur: Hehe pamiętam jak swego czasu kumple śmigający na ówczesne dyskoteki wyciągnęli mnie na imprezę. Wpadła jakaś grupka takich typków, wszyscy nagle flayersy na lewą stronę i zaczęło się mordobicie. To wiem z relacji świadków. Przyznam, że miałem nieziemskiego farta bo jakieś 10 minut wcześniej wyszedłem z klubu. Jeden z moich znajomych skończył z połamanymi nogami, kilku pobitych. Teraz po latach mogę przyznać, że jeszcze z miesiąc po tym nie wychodziłem