Wpis z mikrobloga

#spam

argothiel napisał: "rzeba założyć normalne konto na Wykopie o jakimś absurdalnym nicku, przesiedzieć kilkanaście miesięcy, wrzucić parę znalezisk, udzielać się w komentarzach i na mikroblogu, zostać rozpoznawalnym Wykopowiczem, zdobyć bordo... Myślę, że wtedy można stwierdzić, że jesteś wiarygodny. No, chyba że wyciąłbyś numer jak BoskiKwikMadrosci."

Mógłby ktoś wyjaśnić co zrobił BoskiKwikMadrosci? Zfanfił?
  • 26
@Claptrap:

Użytkownik zbanowany permanentnie za Multikonto, oszukiwanie i granie na emocjach


I dodatkowo udało mu się sprowokować moderatora do ukazania swojego prawdziwego oblicza! Bany za multikonta są nielegalne. BtW Nikogo nie obchodzi to czy ktoś umarł czy nie - gdyby jutro obcięło głowę panu z 1 miejsca w rankingu (bez urazy - po prostu gdybym podał kogoś nienormalnego w przykładzie to byłoby mu smutno, a to przecież granie na emocjach) to
@ListopadowyDuch: Ja po nim nie płakałem, ale naprawdę było mi smutno, gdy się dowiedziałem, że jeden z ludzi których znałem z internetów nie żyje.

Zabawa zabawą, ale za takie coś, to się michę klepie.
@Blaskun: Ach, widzisz, nad tym też popracujemy. Wyzbędziemy się tej gorszej części, która przekazuje wam fałszywe emocje. Emocje dyktowane przez konwenanse i informacje przekazane przez rodziców, które były dostosowane do poziomu dziecka - a nie dojrzałego człowieka. Sprawy przybierają jeszcze poważniejszy wygląd gdy uświadomimy sobie że dziadkowie z rodzicami postępowali w ten sam sposób. Czyżby większość społeczeństwa kierowała się wartościami przekazywanymi dzieciom przez dzieci? Tak być zdecydowanie nie może.

Za niedługo
@Claptrap: Trochę się zgrywam. Ale tak - wielu Wykopowiczom łza się w oku zakręciła. To były takie czasy, gdy ludzie z Wykopu tworzyli pewnego rodzaju społeczność, ufali sobie i takie tam. ;)

To znalezisko (i jego demaskacja) była pewnego rodzaju szokiem, otwarciem oczu, przejściem z etapu internetowego dziecka w mroczny świat dorosłości...