Wpis z mikrobloga

Dla @stopmanipulacji1111 wyjątkowo nie screeny a linki do wypowiedzi ludzi, gdzie piszą o 30...
link 1
[link 2](http://forum.zaginelaiwonawieczorek.pl/showthread.php?76-Sprawa-Magdaleny-Żuk)

ten drugi link to ciekawa lektura

Dla techników: ;)
Btw na zippyshare film jest dodany 2 maja o godzinie 00:40..., metadane pokazują, że modyfikacja/utworzenie/zapisanie to 30.04 godz. 04:11:52. (Ale o tym niech jakiś znawca się wypowie;)) nazwa wydaje się, dodana z automatu przez aparat/kamerę. Rutek to wrzuca dopiero 7 maja Bardzo bym chciała wiedzieć do jakiego pliku dotarły koty...
Z bogatynia.tv film jest oflagowany ich logo, przy okazji wersja 14:50

Ominęła mnie informacja, że rezydent po śniadaniu mówi o śmierci dziewczyny. Ja z programu wiem tylko, że turyści po śniadaniu dostali informacje, by przyjść na spotkanie z rezydentem... zabrakło jak zwykle szczegółów ...kiedy to spotkanie miało być....

Dla czytających wszystko:
Max Kolonko wanna be? Marcin Rola - były polityk Kukiz'15, gwiazda ksenofobicznego internetu

Rzetelność u Anity Gargas z TVP nieistotna? Tak twierdzi jej adwokat z procesu z Rutkowskim!

Dla tych bez FB:
Na którym to pojawił się wpis pewnej pani.. (wpis pod Uwaga TVN, przed emisja suprwizjera, oczywiście już go nie ma, screeny gdzieś na grupie Zagadkowa śmierć....)
- pani zastanawiała się czemu w pl nikt nie mówi o tym, że dziewczyna została zgwałcona....rok temu, takie info miał przekazać, ktoś z rodziny turystom (którzy byli w kontakcie z rodziną) jeszcze w Egipcie....
(prokuratura nie znalazła śladów gwałtu....)
- podobno rezydent był w czerwcu w Warszawie... temu, zanim usunęła konto, zdążyła zaprzeczyć siostra....
- podobno też, turyści skontaktowali się ze znajomą lekarzem psychiatrą, która zasugerowała szpital i załamanie nerwowe (pyt. Z nią rozmawiał lekarz z port ghalib? O tej lekarce wspomina Madej przy wyłączeniu komentarzy? Cytat. "dzięki grupie skontaktowały się z nami osoby: (...)- lekarka która miała kontakt z lekarzem który posiada cenne informacje (...))
O, takie "ciekawostki"...

Dla wszystkich:
Detektywi, chore hipotezy i ohydne media – sprawa Magdaleny Żuk stare, ale chyba nadal aktualne....

Można dyskutować i dyskutować...

#magdazuk
  • 43
  • Odpowiedz
@33t: Ok przeczytałam link, myślałam, ze to ten z zapowiedzia rozprawy który dzis czytałam, a tu juz update sprawy :) Nie dziwi mnie to co sie stało.
  • Odpowiedz
@33t: 2. Nagranie udostępnione 02.05 też nie jest dziwne. Na portalu bogatyńskim i yt widoczne było w zbliżonym czasie. Z małą przewagą jednego, ale wciąż 02.05. I tu już widzę "parcie" na jakiś punkt zaczepienia... a żeby wyszło, że 30.04.i to wcześnie lub wściekle rano...Najwcześniej opublikował MR, kolega Markusa, niby przypadkiem i szybko usunął... Potem publicznie znane jest od 02.05. Ni jak nie mogło posłużyć do żadnej pomocy, jeśli byłoby opublikowane
  • Odpowiedz
@33t: Komentarz do zarzutu o nierzetelność, posłużę się tekstem :"Podała tam insynuacje, że Krzysztof Rutkowski w 1990 roku w Wiedniu, miał być agentem komunistycznych służb specjalnych i na tej bazie założył swoją firmę.
Druga sprawa to bezkrytyczne upublicznienie żalu matki Karoliny Kaczorowskiej, która zarzuciła Rutkowskiemu brak jakichkolwiek działań w wyjaśnieniu przyczyn śmierci jej córki Karoliny. Choć wysiłek przy tej sprawie ekipy Rutkowskiego był duży"..... no tak... I jeszcze zdjęcie...krs patriot24
stopmanipulacji1111 - @33t: Komentarz do zarzutu o nierzetelność, posłużę się tekstem...

źródło: comment_2T2YNl6ZThB8mhMzeeZ70YZUtd0PRD0y.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@33t: zmasowana nawalanka we wszystkich. Panika? Nie przepadam za Rola i mam zastrzeżenia do jego jezyka i pochopności sądów ale to wyglada na próbe dyskredytacji. Do tego człowiekniewiemczemuzwanydetektyf w polsacie i tvn odgrzewa rozpoznanie zatoru przez psycholoszkę na jej wąłsnym selfie z palmami.
Do tego sprawa przeciwko Gargas i ataki na Gadowskei nawet tutaj.
Zadziwiająca koincydencja.
PIerwszy link nic nie wnosi drugi jeszcze nie kopałem aczkolwiek w sprawie IW kopie policja.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@stopmanipulacji1111

1.Wypowiedzi ludzi z datą 30.04 nie są niczym dziwnym, każdego dnia dodawane były wszędzie posty i komentarze. To nie to samo, co wstawić i usunąć.


To nie wypowiedzi ludzi z 30, a wypowiedzi o poście z 30.

2. Nagranie udostępnione 02.05 też nie jest dziwne. Na portalu bogatyńskim i yt widoczne było w zbliżonym czasie. Z małą przewagą jednego, ale wciąż 02.05. I tu już widzę "parcie" na jakiś punkt zaczepienia...
  • Odpowiedz
@33t: Cale założenie sprawy przez Rutka. Gargas strzelała do niego bez zastanowienia, trudno jej będzie udowodnić, ze on nic w sprawie KK nic nie robił, lub robił mało.
A tekst adwokata o rzetelności dziennikarskiej i samo do niej podejscie, świadczy właśnie o słabej jakości tej rzetelności u dziennikarki, skoro jeszcze przed procesem w taki sposób sie broni.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Evergreengo

Do tego sprawa przeciwko Gargas i ataki na Gadowskei nawet tutaj.

Zadziwiająca koincydencja.

Sprawa Gargas wyszła po jej reportażu, a że teraz mieli termin spotkania, to raczej przypadek.

PIerwszy link nic nie wnosi drugi jeszcze nie kopałem aczkolwiek w sprawie IW kopie policja. Moim zdaniem nie tu gdzie trzeba, moim zdaniem dostali fake cynk.


Linki były przede wszystkim dla stopmanipulacji, o poście siostry z 30. Pod tym drugim, ludzie podobnie jak
  • Odpowiedz
@33t: Czy o poście z 30.04, czy też same posty z 30.04 (nie widziałam tam daty, stąd przyjęłam, że to tożsame), to i tak nic nie zmienia, bo 30.04 to już ruszyło wszędzie... a tu sprawa do wyjaśnienia dotyczyła wpisu, prywatnego, o czym "cały świat" nie mógł wiedzieć, było to przed doniesieniami prasowymi na skalę "ogólnopolską" i międzynarodową.
  • Odpowiedz
@33t: pewne rzeczy da sie sprawdzić inne można wykluczyć poprzez zwykłą logikę i odrobinę wiedzy. Nie wiem jaki jest polski odpowiednik słowa fake.
Ofensywa jest wyraźna w różnych mediach co w zwiazku z tym ze nawet tu zainteresowanie padło jest nieco dziwne i można to tłumaczyć przedewszystkim wyprzedzniem przed zapowiadanymi ustalenaimi prywatnych śledztw oraz po publikacji Geparda.

Poszedłem tropem drugiego linku i tam znalazłem kilka ciekawostek które pożyczę. Mieliśy różnice zdań
  • Odpowiedz
@1korner: Nie moja wina że sie wpisałeś w pewien schemat. Zmasowana kampania da sie zauważyć. Chyba tylko murator i świerszczyk nie piszą o MŻ. Skoro sam piszesz to co powyżej to nie śmiem komentować.
  • Odpowiedz
@Evergreengo: Czy ktoś przywoła nazwy leków które zalecił doktor rezydent. Chodzi mi przedewszystkim o reakcje interakcje z narkotykami. Hipoteza moja jest taka ze podanie tych leków miało wywołać określone interakcje u dziewczyny.
  • Odpowiedz
@Evergreengo: Z informacji przeze mnie znalezionych, jeśli miałaby być zachowana chronologia na sobotę, teoretycznie, to lot został wykupiony przez biuro, tak się zarzekali, na sobotę. Musiałby to być lot wcześniejszy niż videorozmowa, bo inaczej byłoby bez sensu.... Ktoś pisał o locie przez Pragę o 14.25 (minuty mogłam pomylić), lot przez Pragę, ale czy Travel Service? Nie może być późniejsza godz lotu niż czas rozmowy minus dojazd i próba wylotu (czas na
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Evergreengo

pewne rzeczy da sie sprawdzić inne można wykluczyć poprzez zwykłą logikę i odrobinę wiedzy. Nie wiem jaki jest polski odpowiednik słowa fake.


Co do tłumaczenia "fake" polecam translatora google, znajdziesz tam sporo synonimów;) Translatora jednak nie polecę do arabskich stron, fajnie by było to jednak mieć przetłumaczone przez żywą istotę, która niekoniecznie jest z fb;)... no właśnie tak mogą pojawić się nieścisłości...

Poszedłem tropem drugiego linku i tam znalazłem kilka ciekawostek
  • Odpowiedz