Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki pijcie ze mną kompot, dzisiejszy dzień jest piękny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Krokiem wprowadzenia w młodości w szkole była taka jedna locha, przyjaciółka znajomego z którym często gadałem/sie spotykalem, zawsze się ze mnie śmiała że po zawodówce nic nie osiągnę i będę #!$%@?ć za minimalną krajową (,) a ona wielka bogaczka po liceum i studiach (poszła na humana XDDDDD) mowiła, że takimi 2k to sobie dupe podetrze co najwyżej ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Dzisiaj spotkałem ją - nie zgadniecie gdzie
W MCDonaldzie jak na kasie stała XDDD Za pierwszym razem chyba nie poznała więc zapytałem "Ty jesteś Mirabelka Anonoska?" Ta się trochę zamyśliła i odpowiedziała tak i czy mnie zna, po odpowiedzi że ja jestem ten Anon kumpel Huberta z czasów szkół, trochę się zrobiła blada, chyba przypomniało się jej jak mówiła o podcieraniu się 2k xDD Zaśmiałem się tylko i złożyłem zamówienie coprawda ale i tak czuję się taki spełniony, wiedząc że zarabiam te 3,2k netto na rękę, mam własne mieszkanie i auto (na kredyt bo na kredyt ale #!$%@? xD)

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Mirki pijcie ze mną kompot, dzisiej...

źródło: comment_n6O8LSN1R8SOQ4MWYOeK24NbESHKBiav.jpg

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz