Wpis z mikrobloga

@Vader-Poland: Ja miałem flotę top 7 w sojuszu top 1, (przy wydaniu max 3 dych na antymaterię gdzie ludzie z topki wydawali po 500 zł) ale jak się okazało sam założyciel sojuszu CELOWO zlamił i wycofał flotę i byłem w przegranej bitwie top1 na ogame.pl (swego czasu). Teraz zmienia nicki i innych wystawia (takie ma hobby). Swoją drogą to był plus, bo jedno uzależnienie mniej. (niestety teraz jest wypok)
  • Odpowiedz
@g4rin: Grało się w Red Dragona, grało. Chyba 3 ery na PL i 2 na CZ rozegrałem, albo coś koło tego. Raz skończyliśmy mając 25% PSO, ale poza tym to raczej noob byłem.

A w Cantr ktoś grał? Ileż ta gra mnie czasu kosztowała... Zdarzało mi się też wstawać w środku nocy, żeby postać, która dotarła do celu podróży mogła iść dalej.
  • Odpowiedz
@Esubane: Też grałem na Uni8. W sumie w Ogame wprowadził mnie kumpel, który miał tam swój gównoklan (czy jak to się tam nazywało). Pamiętam, że czymś mnie niesamowicie #!$%@?ł, odszedłem z klanu, a kilka lat później, #!$%@?łem jego i kilku jego znajomych z klanu. Tak zakończył grę, upadł jego klan, a ja kontynuowałem grę. W top100 byłem, potem, jak gra chyliła się ku upadkowi (wchodziły mikropłatności, te nowe serwery i
  • Odpowiedz