Wpis z mikrobloga

  • 0
@Miedziany_Brodacz czy ja napisałem ze zniknęły? Pisząc "to były czasy" miałem na myśli swoją osobę. Kiedyś w to grałem, teraz nie gram, wiec dla mnie one przeminely. No i gra teraz vs 6 lat to także spora różnica.
  • Odpowiedz
@Esubane: w plemionach to świetnie rozwiązali z pay2win. Zawsze powstają dwa nowe serwery. Jeden z opcjami premium, kupowanie surowców za pp itd. a drugi bez tych opcji. Często gracze grają na obydwu bo na tych z dodatkowymi funkcjami sprzedają surowce za punkty premium, które później mogą wykorzystać na konto premium na tych światach bez dodatkowych opcji. A konto premium tylko ułatwia ogarnianie większej ilości wiosek, rekrutacje itd. ale nie daje
  • Odpowiedz
@snoopdogg_tg: O #!$%@? jak nostalgłem,grałem 2005-2008 serv 17 i 19 jakoś,mame pracowała w kiosku i przynosiła mi gratisowe startery z heyah co oczywiście skutkowało ulepszeniem mojego wilkołaka via sms xD.Jeżeli już jesteśmy przy tych gierkach ala 128kb/s to pamięta jak nazywały się takie wyścigi online F1? Trzeba było wpłacić 10 zeta i ścigało się z innym graczem,albo jak to pózniej z botem oferowanym na allegro xD ,potem były jakieś dymy
  • Odpowiedz
10lat temu i teksty "no pamiętam" lub "to były czasy". Przecież to było chwilę temu( ͡° ͜ʖ ͡°)
Już tak mało dinozaurów zostało na mirko?(°°
  • Odpowiedz