Wpis z mikrobloga

co ja #!$%@?łem
niby tylko 3km ale z przeszkodami, dodatkową przeszkodę mam wokół pasa, a moją kondycję w okresie wiosenno-letnim puszczałem z dymem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ale za 2 miesiące mogę to z satysfakcją skończyć, lub pluć na siebie i przyznać, że jednak jestem zjebem xD
nie proszę o plusy na odwagę, bo presja i tak jest
#masochizm #runmageddon #oswiadczenie
p.....n - co ja #!$%@?łem
niby tylko 3km ale z przeszkodami, dodatkową przeszkodę ma...

źródło: comment_Fuqsa4qX8aEbyZxx1VX7aHdvNauhRfsV.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@plen: na Classicu widziałem gości z niezłą przeszkodą wokół pasa, także don't worry. Pamiętaj tylko, żeby zacząć kilka tygodni chociaż trochę się ruszać, bo o kontuzję łatwo
  • Odpowiedz
@ecco: właśnie to mój główny powód zapisania się - żeby do tego czasu się trochę poruszać. tak sobie planowałem, że od września wreszcie wracam na dobre tory, już szósty a ja dalej na wakacjach od sportu. jak nie umiem po dobroci to teraz mam nad sobą bata ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@plen: nie musisz nic robić przejście runmagedonu jest w głowie, ja pierwszego rekruta pokonałem bez przygotowania, z 20 kilową nadwagą , ominąłem tylko jedną przeszkodę.
Obecnie 20 kg mniej i szczurku zamierzasz ostro przycinąć
  • Odpowiedz
@plen: jak będzie na linii startu to rozgrzewka Cię sama nabuzuje. Jeśli masz mocna psychikę dasz radę, ja trasę kończyłem z kolesiem z wielkim bebechem.
Małe rady to poćwicz wspinanie na linie, może jedz na jakiś trening aby posmakować o co chodzi bez stresu. I chyba burpes bo tam trzeba robić 20 a tyle bez przygotowania przyprawia o stan zawałowy.
  • Odpowiedz