Wpis z mikrobloga

  • 163
Serio to sa obecnie idole i autorytety mlodziezy w Polsce? Przeciez ci ludzie sa w calosci sztucznym tworem i na dodateknie potrafia nawet prostego zdania skonstruowac... Ona ma tyle makeupu na twarzy ze nawet sie nie moze usmiechnac, co gorsza typ tez jest wymalowany... To ma byc ten styl Fit, gdzie gosc majac 23 lata wyglada na 35? #tvn #kubawojewodzki ##!$%@? #socialmedia #idolegimbazy no i moze #polskiyoutube ale chyba bardziej #instagram
viejra - Serio to sa obecnie idole i autorytety mlodziezy w Polsce? Przeciez ci ludzi...

źródło: comment_XExt5sGiFtDB3YohipV2xV04DMjjM00x.jpg

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
via Android
  • 9
@Kopinho no ale stary mowia ze to sa idole nastolatkow. Posluchalem tego co mowia i jestem zszokowany. Ona nie potrafila doslownie nic z sensem odpowiedziec, a on jeszcze ją zaoral kiedy powiedzial ze zabronil czytac jej ksiazki Piatka, bo w domysle jest za glupia na to xD no #!$%@?...
  • Odpowiedz
@viejra: typ ma 23 lata? Xd dal bym mu z 35 i to bardziej bym zakladal ze mlodo wyglada jak na 40 xdxd niz ze wyglada staro a ta kobita bez filtrow instagramowych jest mocno srednia a nawet pokusil bym siebo stwierdzenie ze mabokropne rysy twarzy ale to moze byc kwestia makijazu czy uj wie
  • Odpowiedz
@viejra: #!$%@?ąc od tego kim są ci ludzie, bo nie mam zielonego pojęcia to stylówa jak stylówa. Zaś w TV to makijaż ma każdy, jeżeli usta nie są pomalowane to nie wiem o co chodzi. Przecież bez makijażu przy takich reflektorach to ryj tak się błyszczy, że łokrystepanie.
  • Odpowiedz
co gorsza typ tez jest wymalowany


@viejra: uwaga bo to może zaburzyć twój obraz telewizji

wizażyści w tv pracują z każdym kto ma wystąpić, chyba że kategorycznie odmówi - odmawia mały procent gości, najrzadziej odmawiają chociażby politycy ;)
  • Odpowiedz
@viejra Majewski wygląda tak postarzale ponieważ takie oddziaływanie maja sterydy które przyjmował i się przyznawał, sylwetka za coś, niestety tak to wygląda.
  • Odpowiedz