Wpis z mikrobloga

Słuchajcie, spotkałem wczoraj dwie dziewczyny na siłce. Pracują jako maintenance crew nie, czyli obsługują pralnie, rozkładają ręczniki. Ale to już nie są Polki, to już nie są Polki! Wyzbyły się tej choroby, tego wrzodu na dupie. Ale od początku, do rzeczy - okazało się, że obie dziewczyny mają wyższe wykształcenie - jedna jest po medycynie, a druga jest po jakiejś tam geografii czy innej biotechnologii, nie? I pytam się: "dziewczyny, jak to? kiedy przyjechałyście..." okazało, że przyjechały dwa lata temu do Stanów i postanowiły zalegalizować swój pobyt tutaj, nie? Nie wiem jak to zrobiły, może sponsoring o pracę, #!$%@? wie. Ale, pytam się:

Dziewczyny, nie tęsknicie #!$%@? do tego pięknego kraju, do tych pięknych polskich chłopców, do tych facetów z klasą?

One mówią:
#!$%@?, Piotrek, do jakich chłopaków z klasą, przecież to są zwykłe śmiecie i brudasy. Chodzą w chińskich majtkach, śmierdzą, mają zaniedbane... już nawet... nawet nie zęby i nie buzie, tylko oni mają japy, mają MORDY te #!$%@? Polaki.

Tak mi dziewczyny powiedziały. I mówią mi, że tak jak w Polsce brzydziły się całować tych swoich chłopców i narzeczonych, tak tutaj w Stanach naprawdę - robią laskę i mówią, że #!$%@? smakuje taką skórą, nie? bo #!$%@?, jaaa #!$%@?ę... Mówią mi, że Polacy w Stanach co są tutaj na wakacje czy coś tak samo śmierdzą jak te #!$%@? w Polsce i w ogóle #!$%@? jest niebo a ziemia. Jest szok cywilizacyjny jak zadajesz się z Jankesem i zadajesz się z Polakiem, nie? Polak #!$%@? chodzi wiecznie śmierdzący #!$%@?, z dupy - czyli z mordy - leci mu jakaś rozrzedzona glina, a Jankes #!$%@? zadbany, wyperfumowany #!$%@?, ząbki jak perełki - po prostu niebo a ziemia, mówię wam #!$%@?. Tutaj jest cywilizacja, u was jest #!$%@? syf i #!$%@?. Aaa i jeszcze jedno wam powiem co mi powiedziały dziewczyny: nie chcą wracać do tego piździelowa, bo w Polsce żeby do czegokolwiek dojść trzeba ciężko #!$%@?ć, a w Ameryce #!$%@?? Jeżeli chcesz do czegokolwiek dojść nie musisz nic nie robić, #!$%@? nic, absolutnie. Wszystko jest, wszystko jest łatwe i przyjemne jak #!$%@? morning breeze. #!$%@? biedaki, robaki, buraki, #!$%@? #!$%@?.
#testoviron #opowiadanie #cytatywielkichludzi #pasta