Wpis z mikrobloga

Mirki te siajomi to bezpieczne telefony? w sensie nie wybuchają jak samsungi itd? planuje sobie kupić xiaomi redmi 4x i nie wiem czy telefon za pare set zł po prostu nie zepsuje sie po jednym roku? I jeszcze jaką wersje brać bo widziałem kilka typu pro itd i nie wiem czym się różnią bo nigdy się tym nie interesowałem ale przyszedł ten czas i muszę pytać :/
#xiaomi
  • 11
@666Krzysiek666 nie wybuchają. Nie psują się częściej niż przeciętny smartfon. Co do wersji to nie ma wersji pro czy prime, to tylko dopiski januszow. Jest wersja global i International, global ma pasmo 800 MHz B20 lte, International nie, ale uprzedzjac pytanie. Nie, brak b20 nie przeszkadza w użytkowaniu, jedynie na wsiach możesz nie mieć lte, tylko h+. Polecam wariant 3/32. Wariant z 4 gb się nie opłaca, a 2 GB to za
@666Krzysiek666 nie ma z nimi problemów. Normalne telefony jak wszystkie inne popularne i znane od lat marki (poza wpadką Samsunga ( ͡º ͜ʖ͡º)).

A nawet gdyby problemy były to np. u nas są 24 miesiące gwarancji i pomoc w razie czego ʕʔ