Wpis z mikrobloga

Znerfili ST to teraz NR i NG będą na topie xD przynajmniej spelltael dostało po dupie xD
#gwint
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Marcines: Nie bardzo łapię tę zmianę:

Naprawiono błąd, który powodował, że Morenn aktywowała się w momencie, gdy gracze spasowali.

Czyli co, Morenn (która straciła jeden punkt) nie będzie się już odwracała na koniec gry? To było niezgodne z jej opisem, ale z kolei w poprzednich patchnotach podali:

Morenn będzie teraz odwracana na koniec rundy nawet jeżeli nie została wcześniej aktywowana, ale jej umiejętność nie będzie aktywowana.

Więc co to był
  • Odpowiedz
@Jan_K: Ja ci to wytłumaczę. Otóż myśleli, że fajnie by było gdyby Morenn odwracała się, gdy przeciwnik nie zagra jednostki na stół i obaj gracze spasują. Okazało się, ze pomysł był z-----y, a żeby z niego się wycofać podali to jako bug w grze.
tl;dr ficzer = bug
  • Odpowiedz
@wladca_kurczakow: Ta kosmetyka to dobrych kilkanaście, jak nie więcej punktów straty w pojedynczej rozgrywce, a to już robi różnicę większą niż tylko kosmetyczną. Owszem Zoltan jest świetny pod Gradobicie, które się nie zmieniło, ale już ST dużo ciężej będzie stworzyć punkty po swojej stronie. Może zresztą taka jest myśl przewodnia braku nerfów armora, że będzie on trzymany w ryzach właśnie przez Gradobicie. Aczkolwiek mi średnio podoba się deck produkujący mnóstwo
  • Odpowiedz
@Marcines: Ale nie zero-jedynkową na zasadzie wyciągnę Gradobicie (i jeszcze mam ostatni ruch) - przeciwnik jest w dupie, nie wyciągnę - ja jestem w dupie. W przypadku mulliganu zawsze możesz tę jedną kartę wyciągnąć Francescką, a zazwyczaj masz w ogóle cały zestaw koniecznych kart (Zoltan, Yaevinn i Gradobicie, co najwyżej kwestia czy nie musisz iż użyć wcześniej), ale już w przypadku innych decków to tak nie działa. Lepiej gdy z
  • Odpowiedz