Wpis z mikrobloga

@ShadyTalezz:

A różnie to bywa. Ogólnie elektroniki (wszystko 140bpm+), a także trensy, house(prydz=bog), czasem nawet electro, experimental. Lubię czasem coś z rocka, bardzo lubię acdc, iron maiden, the who, kazika, może nawet coś ze starych rapsow. Nowymi gardzę, tak jak bounce, bigroom, pop i trap. Coś jeszcze?
@darex13: i w czym ta muzyka jest gorsza od rapu albo nawet popu, wytłumacz mi? Co odróżnią tą muzykę od muzyki dla podludzi? I odkąd to gust muzyczny określa to jakim jest się człowiekiem? Ignorancja, wrzucać całe nowe rapsy do jednego worka tak samo z popem.
@ShadyTalezz: całkowita amelodyjnosc, jeśli istnieje takie pojęcie. Jedynie mogę odpuścić rapsom, ostr to przekot, a i pałam dziwna sympatią do niektorych reprezentantów hard core rap, np. La coka Nostra czy ill bill. ( _)
darex13 - @ShadyTalezz: całkowita amelodyjnosc, jeśli istnieje takie pojęcie. Jedynie...
@darex13: aha czyli pałasz sympatią do najbardziej wtórnego rapu(od 100 lat każdy utwór La Coki brzmi tak samo, z takim samym zapętlonym tasiemcowym bitem), którego już nikt nie chce słuchać(czytaj La Coka Nostra, Ill Bill, brakuje jeszcze takich paździerzy jak Rugged Man, Jedi Mind Tricks lub Hopsin), a całą resztę wrzucasz do jednego wora no gratuluję. Nie wiem w jakim wszechświecie ci wykonawcy są bardziej melodyjni od współczesnych raperów(w ogóle pokaż
@ShadyTalezz: o Jezu, w moim obecnym stanie to ciężko. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Nie znam całej dyskografii LCN, IB tym bardziej. Reszty nie znam co wymieniłeś. Popem gardzę za teksty, historia ta podobns co z disco polo
@darex13: za teksty? A czemu elektroniką nie gardzisz za teksty? Przecież tam też nie ma w tekstach nic mądrego, najczęściej albo w ogóle nie ma tekstów? Polecam posłuchać czegoś więcej niż radiowych hitów, chociażby płyty Lemonde od Beyonce lub ANTI od Rihanny, ewentualnie z mniej znanych chociażby Grimes, będziesz zaskoczony, jak dobry może być pop ( ͡° ͜ʖ ͡°) A z rapu My Beatiful Dark Twisted Fantasy
@ShadyTalezz:

Przed wszystkim w elektronice centrum to linia melodyjna. Nie tekst, a dla mnie zawsze melodia będzie nr1.kanye westa nie trAwię, reszty nie znam. A co do powyższego, to nie trawię takiej komerchy, do trapu mnie nie przekonasz. ;)
@darex13: komerchy? A artyści, których słuchasz grają charytatywnie? W trapie centrum to rytm i to typowa muzyka klubowa, jest różnica pomiędzy muzyką, której słuchasz dla siebie a na imprezie. Chciałbym zobaczyć jak ludzie bawią się do muzyki Ill Billa. A Kanye nie trawisz bo? Ten człowiek jest najważniejszym muzykiem tego tysiąclecia, więc myślę, że pomimo jakichś pierdół które przeczytałeś o nim w tabloidach warto sprawdzić jego najlepszą płytę.