Wpis z mikrobloga

Ogolnie to Holandia to najgorszy wybor jesli chodzi o wyjazd w celach zarobkowych, bylem 3 miesiace i tylu patoli polskich co tam to w calym zyciu nie spotkalem.( ͡° ͜ʖ ͡°)
#danielmagical
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Pszemekk: widocznie tak. Ogolnie czytajac fora to holandia ma chyba najgorsza opinie xD Poczulem to na wlasnej skorze, mieszkalem obok dwoch polakow ktorzy co sobote w---------i grzyby i tanczyli przed kamerka drac p---e po Polsku na caly blok xD
  • Odpowiedz
@duzeelobenc: NIE. PRACOWALEM NA KUCHNI I MIALEM JEDZENIE ZE SZWEDZKIEGO STOLU BEZ LIMITU PLUS NAPOJE I OKAZYJNIE P--O I POKOJ ZA DARMO. ZERO RACHUNKOW. TROCHE NA SWOJE WYDAWALEM, TROCHE FANTOW KUPOWALEM A RESZTA MROZONA. ALE FAKT, ZE ZAPIEPRZ NA KUCHNI BYL I ZMIANY PO 12H I ZERO WOLNYCH WEEKENDOW ALE SWOJE ODLOZYLEM :-)
  • Odpowiedz
@ALFONZO: przynajmniej tyle, spotkalem sie z gosciem co wzial ze soba cala walizke jakis puszek z zarciem i caly czas tylko to jadl, wydawal tylko na mieszkanie. tak to robota i spac i tylko odkladal xD
  • Odpowiedz
@alphabeta: ALBO CHCESZ TAM ZOSTAC JUZ DO EMERYTURY / SMIERCI I WYDAJESZ WSZYSTKO ALBO TYRASZ JAK WOL ROK/DWA I WRACASZ DO POLSKI. JA WYBRALEM TE DRUGIE. WSPOLCZUJE WSZYSTKIM POLAKOM TAM WEGETUJACYM, NIE ZNAJACYCH JEZYKA ANG, NIESZANOWANYCH PRZEZ ANGOLI. ZYJACY W CIAGLE BRZYDKIEJ POGODZIE I DESZCZU, OGLADAJACYCH CODZIENNIE NA ULICY MUSLIMOW I WIELORYBOW 150 KG XXL. TO NIE DLA MNIE. JA KOCHAM POLSKE
  • Odpowiedz
@duzeelobenc jak jedziesz bez jezyka i zadnej kwalifikacji to tak jest. Wyjazd przez agencje, na pokoje pracownicze nie wyobrażam sobie tak żyć. Lepiej odłożyc w PL troche kasy jechać na własną rękę i samemu znaleźć mieszkanie/pracę co i tak tam z językiem jest 3 razy łatwiejsze niż w Polsce
  • Odpowiedz