Wpis z mikrobloga

@MiejscaWeWroclawiu: no właśnie ;) żeby znalezisko było na głównej jest potrzebne +-80 wykopów, zależy od koloru nicków wykopujących i zakopujących. Z tego co widzę macie tylko dwa znaleziska na głównej ze 184 dodanych.
  • Odpowiedz
@MiejscaWeWroclawiu: tłumaczę przecież, że to niemożliwe. Zobaczcie sobie sami na koncie ile macie dodanych a ile opublikowanych na stronie głównej. Albo wejdźcie na główną i zobaczcie, po ile wykopów mają znaleziska.
  • Odpowiedz
@deryt: Mieliśmy także zdjęcia na stronie głównej, a po tym mailu z propozycją mocny spadek i te teksty po kilkanaście wykopów nie przechodziły na główną tak jak kiedyś... P.S dzięki serdecznie, że z nami jesteś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@MiejscaWeWroclawiu to co pojawi się na głównej przy ilości wykopów mniejszej niż 80 netto to właśnie reklama.
W ten sposób wchodzą.znaleziska od @Conowegopl, ale i tak sukcesywnie ten chłam zakopujemy.
Na główną wchodzisz z ciekawym contentem który zainteresuje minimum 80osob
  • Odpowiedz
@MiejscaWeWroclawiu: Ja bym powiedział, że ze względu na p----------ą mechanikę znalezisk jest problem z przepchnięciem czegokolwiek na główną. Wystarczy, że w pierwszych minutach istnienia znaleziska dostanie 10 zakopów na czysto i już jest po znalezisku. Zdjęte z wykopaliska i do archiwum.
  • Odpowiedz
skoro stać was było na 50 tysięcy lajków na fb w kilka godzin


@aikonek: 1k lajków kosztuje 12zł. daje to 600 lajków bez promocji za kupno w hurcie.

podejrzewam więc, że za pół dnia wyświetleń na wykopie można sobie kupić 50k lajków.

czy się opłaca? nie wiem
  • Odpowiedz