Wpis z mikrobloga

@dubstep:
Zapytam raz jeszcze - prowadziłeś kiedyś stronę z taką ilością reakcji?
Jeśli nie, to daltego chciałbym pouczać. Takich ludzi się nie poucza. Zasady są jasne - nie wyzywamy się, nie zarzucamy nikomu bzdur. Jeśli ktoś to łamie, znika. Żadna to cenzura. Zresztą widać to pod każdym postem po ilości różnorodnych komentarzy, które jednak nie są banowane.

Subiektywny - osobisty, wedle własnych odczuć.
Nikt nie chce tu uchodzić za eksperta,
  • Odpowiedz
Zapytam raz jeszcze - prowadziłeś kiedyś stronę z taką ilością reakcji?


Z taką ilością? Nie. Z inną ilością? Tak.

Jeśli nie, to daltego chciałbym pouczać. Takich ludzi się nie poucza.


??
  • Odpowiedz
  • 1
@PszczolkaFajaa z tym typem się nie dyskutuje xDDD ja za polemikę na tematy polityczne (którą sam zaczyna, na swoim prywatnym profilu) zostałem #!$%@? ze znajomych, a za polemikę na temat recenzji kulinarnych zostałem zbanowany na WPK. Z twardogłowymi bucami się nie zaczyna.
  • Odpowiedz
@Trollica: Jak chcesz, to usuń, nikt nie zauważy Twojej nieobecności.
@lunaria: Wejdź, poczytaj, później powiedz czy coś robię źle. Czy ważniejsza jest grupka wykopowa czy społeczność tworzona przez trzy lata.
  • Odpowiedz
@W_P_K jaka grupka wykopowa? XDDD portal ma 10 osób tworzących jakąś sitwę? XD raczej co reprezentujesz komentarzami i swoją postawą, co może zobaczyć każdy, właśnie ktoś nie znający cię - jak ja.

no nie mogę, grupka wykopowa XDDDDDDDD
  • Odpowiedz
@mroz3: Podobnie działa chyba wygrywam z anoreksją z Poznania. Koleżanka opisywała, że chciał kasę za to, żeby w ogóle wpadł do jej lokalu, oczywiście na koszt restauracji cały posiłek.
  • Odpowiedz
@W_P_K #!$%@? koleś, ja Cię nawet trochę lubię, jesteś najbardziej opiniotwórczym blogerem jeśli chodzi o wroclawskie gastro i śledzę Cię od dawna, chociaż nie zawsze się z Tobą zgadzam. A sam w tym wrocławskim gastro od lat głęboko siedzę, bo to robię. Pomijając już to, czy masz rację, czy jej nie masz, nie wdawaj się w takie internetowe pyskówki, bo z czegoś takiego ciężko jest wyjść z twarzą, za to łatwo
  • Odpowiedz
@W_P_K Czasami jest tak, że ktoś napisze bzdure, a Ty chcąc ją obalić doprowadzisz tylko do tego, że ta bzdura pójdzie w świat i nikogo nie będzie obchodzić potem to, że ktoś tam miał jakieś kontrargumenty. Wdając się w takie dyskusje działasz tylko na swoją niekorzyść.
  • Odpowiedz