Wpis z mikrobloga

Codziennie pojawia się wpis jaki box wybrać. Teraz na #gearbest można kupić MECOOL M8S Pro+ za €31.15.
Kolejny raz powtórzę. Nic lepszego w takiej cenie nie kupicie. Jeden z niewielu boxów, na którym działa Netflix w wysokiej rozdzielczości. Istnieje możliwość instalacji Android TV.

TV Box MECOOL M8S PRO PLUS Amlogic S905X Quad Core 2GB DDR3 RAM 16GB ROM Android 7.1 2.4G WiFi 100M LAN 4Kx2K 60fps HDR10 H.265 HEVC VP9


Kupisz tutaj: https://www.gearbest.com/tv-box/pp_656048.html
Wątek deva z AndroidTV dla tego urządzenia: http://freaktab.com/forum/tv-player-support/amlogic-based-tv-players/s905x/others-aml-s905x/firmware-roms-tools-bx/659305-rom-mecool-m8s-pro-tvstock-nexus-rom-android-tv-7-1

#kodi #netflix #kodiwpigulce
kodiwpigulcepl - Codziennie pojawia się wpis jaki box wybrać. Teraz na #gearbest możn...

źródło: comment_8gyu28e36rAjGsiJZ5fRQeZSSgNwt9SO.jpg

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
@kodiwpigulce_pl: A w sumie warto dopłacić do Mi Boxa? Obecnie jest promocja i kosztuje 56,49 USD niby trzeba dopłacić 25$, ale wydaje mi się to wciąż akceptowalna cena za boxa. Tylko, czy są jakieś benefity w porównaniu do Mecoola, poza oficjalnym wsparciem? Jak to wygląda z wydajnością, czy ten Mecool jest widocznie wolniejszy i może się z niego nieprzyjemnie korzystać?

  • Odpowiedz
Każdy szuka najlepszego urządzenia w stosunku jakości do ceny jestem właśnie na takim etapie jest tyle TV box-ow i opinii na ich temat że głowa czasami od tego boli
  • Odpowiedz
@jack1142: mam oba te boxy nie dla niektórych plusy miboxa są minusami dla mnie. Więc to sam musisz zdecydować co potrzebujesz. U mnie zakup drugiego boxa do sypialni wypadł na mecool bo ma wejście ethernet, konfigurowalny pilot i więcej portów USB. Absolutnie nie jest wolniejszy. Chodzi tak samo jak mibox. Nie chodź do nich się skarżyć tylko korzystaj z portu AndroidTV, a pomoc uzyskasz do deva. ( ͡° ͜ʖ
kodiwpigulce_pl - @jack1142: mam oba te boxy nie dla niektórych plusy miboxa są minus...

źródło: comment_lWMcGQdfpnMhA5Ka2vn3v01XeLzJcUNF.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@kodiwpigulce_pl: Dla nich jedynymi prawilnymi urządzeniami Android TV są te, które są na http://android.com/tv , co brzmi trochę głupio, ale cóż. W mi boxie podoba mi się w sumie ten prosty pilot. Do mecoola bym musiał dokupić pilot z mikrofonem, bo ten nie ma. W mi boxie wystarczy mi chyba jedno USB, jeśli mam pilot z mikrofonem.

Kurde trudno wybrać.
MiBox:
- 5 Ghz WiFi (przyda się za jakiś rok, jak
  • Odpowiedz
@kodiwpigulce_pl: Póki co do niczego, bo go nie mam :D Głównie myślę o zwiększeniu wygody, gdy np. oglądam coś na YT na komórce, by szybko móc przekazać to na TV. + jeśli czegoś nie nie da się obejrzeć na boxie, bo nie ma odpowiedniej aplikacji, to można łatwo zrobić mirroring do TV. Znaczy nie wiem, czy rzeczywiście będę tak z tego korzystać, ale wydaje się być to ciekawą opcją
  • Odpowiedz
@alone_wolf: Z 4K nie skorzystam przez najbliższe 5 lat, więc mało istotne - ważne tylko by Netflix był w FHD. Wybieranie głosowe w pilocie jest, jeśli dokupisz pilot z mikrofonem, a wciąż będzie to tańsze od Mi Boxa. Nie wiem, co masz na myśli z optykiem, bo raczej napędu DVD nie ma :P Dwuzakresowe WiFi, czy to mi tyle da przy oglądaniu wszystkiego w FHD? W sumie tylko ten Bluetooth mógłby
  • Odpowiedz