Wpis z mikrobloga

Codziennie pojawia się wpis jaki box wybrać. Teraz na #gearbest można kupić MECOOL M8S Pro+ za €31.15.
Kolejny raz powtórzę. Nic lepszego w takiej cenie nie kupicie. Jeden z niewielu boxów, na którym działa Netflix w wysokiej rozdzielczości. Istnieje możliwość instalacji Android TV.

TV Box MECOOL M8S PRO PLUS Amlogic S905X Quad Core 2GB DDR3 RAM 16GB ROM Android 7.1 2.4G WiFi 100M LAN 4Kx2K 60fps HDR10 H.265 HEVC VP9


Kupisz tutaj: https://www.gearbest.com/tv-box/pp_656048.html
Wątek deva z AndroidTV dla tego urządzenia: http://freaktab.com/forum/tv-player-support/amlogic-based-tv-players/s905x/others-aml-s905x/firmware-roms-tools-bx/659305-rom-mecool-m8s-pro-tvstock-nexus-rom-android-tv-7-1

#kodi #netflix #kodiwpigulce
kodiwpigulcepl - Codziennie pojawia się wpis jaki box wybrać. Teraz na #gearbest możn...

źródło: comment_8gyu28e36rAjGsiJZ5fRQeZSSgNwt9SO.jpg

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
@veteranus: tanix jeśli chodzi o sprzęt wygląda spoko, nie wiem jak ze wsparciem devów. Mecool polecam dlatego, że oprócz świetnego działania z Kodi ma możliwość odtwarzania Netfliksa 1080p i wgrania Android TV co jest dla mnie subiektywnie bardzo ważne. Jeśli nie potrzebujesz Netfliksa w FHD to bierz Taniksa. Tylko, że obsługa boksa z AndroidTV jest dużo łatwiejsza i przyjemniejsza.
@sireplama: raczej nie jest to możliwe. Jeśli masz pomysł
  • Odpowiedz
@kodiwpigulce_pl co daje ten Android TV w porównaniu do stockowego roma? Dużo na yt z problemami z tym mecoolem że się wiesza itp. Nie potrzebuje netflixa tylko cda, Player, ipla itd. ale ten Android tv kusi, a sprzętowo mecool też chyba lepszy?
  • Odpowiedz
@veteranus: Android TV to system przystosowany do obsługi pilotem. Wszystkie aplikacje stworzone do niego mają lepszą nawigację. Pokaż filmik z tymi problemami z Mecool bo go używam i nigdy mi się nie zawiesił. Jeśli nie potrzebujesz Netfliksa to każdy box z 2GB ramu i prockiem 905 będzie działać znakomicie. :)
  • Odpowiedz
raczej nie jest to możliwe. Jeśli masz pomysł jak mógłbym to sprawdzić to chętnie to przetestuję.


@kodiwpigulce_pl: cytuję ib2PL z Pepper, opisywał MiBoX z AndroidTV, ale jak zrozumiałem to system ma tu znaczenie.

Metody/protokoły/programy sa różne. M.in. TUTAJ jest ich krótka charakterystyka. Ja łączę się przez moonlight i sobie chwalę. Do moonlighta musisz mieć odpowiednią kartę Vnidia wspierajacą NV Gamestream (wszystkie GTXy od 600 w górę)
1. Na PC instalujesz nakładkę NVidii (instaluje się w automacie ze
  • Odpowiedz
@kodiwpigulce_pl kupiłem to cudo, ale to jest dramat. Nie da się tego w ogóle używać. Nie można za szybko wciskać przycisków na pilocie wiem czy się zawiesza, czy co się dzieje, nie reaguje na pilota, aplikacje co chwila się włączają. Masakra.
  • Odpowiedz