Wpis z mikrobloga

Wiecie co najbardziej boli ? Że wynik zupełnie nie oddaje tego co się działo na boisku. ZNOWU była padaka, dajemy się stłamsić jakimś ogórkom. Było więcej zaangażowania w meczu ale chyba przez pierwsze 20 minut. Grosicki marzy o premier league a gra tak dramatycznie przeciętnie (by nie powiedzieć słabo) że w takiej formie nie łapałby się nawet do Rennes. Milik to jest #!$%@? fenomen, gość ma więcej sytuacji bramkowych niż lewandowski i nie strzela kompletnie nic. Ja wiem że młody ale #!$%@? grasz w NAPOLI które jest mocnym europejskim klubem i takie sytuacje sie po prostu wykorzystuje. Zieliński chyba najgorszy w meczu. Niestety nie oglądam meczów napoli ale to co pokazuje w kadrze to jest dramat #!$%@?, każde podanie czytelne, nawet z celnością jest problem. I jak ktoś taki ma na siebie brać rozgrywanie piłki. Sory, ale krychowiak nawet w słabej formie zjada go w kadrze, mimo że grzesiek to piłkarz z dużymi brakami technicznymi. Zaskakuje mnie glik który w Monaco gra naprawdę zajebiście (oglądam ligę francuską wiec mam porównanie) a w kadrze od jakiegoś czasu ma problemy z koncentracją. Daje się łatwo ogrywać, brakuje mu orientacji i źle wybija te piłki niestety.

Czego życzę tej reprezentacji ? Zmiany trenera. Bo obstawiam że większość polskich treneiro poskładałaby tą kadrę bo mamy najlepszą reprezentacje od lat jeśli chodzi o czyste umiejętności. Nawałka po prostu nie ma koncepcji na nich, zresztą on sam nie jest jakimś dobrym trenerem nawet na polskie warunki. Benhałer wyciągnął więcej z jopów, smolarków czy wawrzyniaków niż on z obecnych piłkarzy. I niech nie zamazuje tego obrazu ranking fifa czy dobry wynik na euro - bo każdy kto oglądał te mistzostwa wie że nie graliśmy dobrze (może oprócz meczu z Niemcami.)

#mecz #pilkanozna #polska
  • 33
  • Odpowiedz
Zieliński chyba najgorszy w meczu.


@rbck: xDDDDDDDDD No na pewno Mączyński który nic nie zrobił w meczu i #!$%@?ł polowe z tych 5 podań jakie wykonał by lepszy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zielu tracił piłkę i popełniał błędy bo próbował coś zrobić w przeciwieństwie do swojego kolegi z legi który nie zrobił absolutnie nic.

ma po prostu szczęście


@Kid_A: No tak najlepsze wyniki od
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Zuben wynika z tego że trafił na piłkarzy praktycznie u szczytu swojej kariery, bo nie jest problemem ułożyć kadrę żeby oni się lubili, tylko żeby grali na miarę swoich możliwości albo nawet lepiej. I nie powiesz mi że sam nawalka może coś zmienić w kadrze bo jak forma trzonu pójdzie w dół to będzie dupa.
  • Odpowiedz
@Zuben wynika z tego że trafił na piłkarzy praktycznie u szczytu swojej kariery, bo nie jest problemem ułożyć kadrę żeby oni się lubili, tylko żeby grali na miarę swoich możliwości albo nawet lepiej.


@rbck: A jakoś pod wodzą smudy i formalika ci sami piłkarze będący często wtedy w lepszej formie jak Kuba, piszczek nie potrafili absolutnie nic wygrać.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Zuben a co do Mączyńskiego to w sumie był tak niewidoczny że zapomniałem się do niego odnieść. Nie wiem czy to do końca sprawiedliwe ale od lepszych powinno się więcej wymagać dlatego zielu w ogólnym rozrachunku gorzej u mnie wypadł. Krzysiek jest ogólnie bardzo przeciętny i żaden 'lepszy' mecz tego nie zmieni. I powoli widze że zaczyna się granie za zasługi, bo zamiast ogrywać zawodników którzy grają dobrze w klubach to
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Zuben bo tylko trio z Dortmundu grało jako tako, farbowane lisy plus bardzo nierówny Szczęsny narobiły nam nadziei.
  • Odpowiedz
Mączyński jedza i pazdan ( który swoją drogą zagrał całkiem przyzwoicie jak na niego ).


@rbck: No jedynie pazdan i to tylko dziś zagrał na jakimś poziomie reszta z legii dramat absolutne zera.

od lepszych powinno się więcej wymagać dlatego zielu w ogólnym rozrachunku


@rbck: Jak ktoś jest słaby nie powinien grać w reprezentacji.
  • Odpowiedz
@rbck: Większym problemem jest śmieć boniek, który by windować statystyki sprawił że nie zagraliśmy w ogóle żadnego meczu towarzyskiego w tym roku.
  • Odpowiedz
@rbck: zieliński gra dobrze jak ma kogoś ogarniętego obok siebie.. np. krychowiaka, z którym idzie klepnąć, jak wszystko jebnie to i tak krycha uratuje, nawet w tłoku poradzi sobie, bo jest bezczelny i najwyżej się wywali i będzie faul, a mączyński nie daje tego wewnętrznego spokoju zielińskiemu, nie jest tak mobilny (przynajmniej w obecnej formie) jak krychowiak..
środek nadal do poprawki, bo z przodu się coś tam kleiło, skrzydła miały trochę mocy, a środek obrony bez pomocy nomen omen pomocników nie będzie bezbłędny.. nie mamy rozgrywających środkowych obrońców (bednarek czy bielik to melodia przyszłości), więc ktoś musi być tym łącznikiem, a zieliński nie będzie się cofał pod pole karne, bo potem będzie brakowało go na kole.. to jest rola krychowiaka czy mączyńskiego, ale ten drugi widocznie boi się grać i chowa gdzieś głęboko..
czepianie się, że grosicki słabo to przesada, gość żyje z podań na otwartą przestrzeń, a nie z dryblowania między kilkoma defami, to nie jest maradona żeby w każdej akcji kilku mijać.. podobnie z makuszewskim czy błaszczykowskim, chociaż kuba potrafi grać 1na1 to czasem brakuje mu tej mocy w nogach, za to dobrze z piszczkiem się rozumieją..
w sumie skład jest kompletny, tylko potrzeba wyższej formy, bo wielu jeszcze chyba nie weszło dobrze w sezon, no i oczywiście zmienników dla napastników brakuje, bo wilczek i teo to daleko za milikiem i
  • Odpowiedz
@rbck: A właśnie, sam sobie odpowiedziałeś, nie widziałeś żadnego meczu Ziela w Napoli, więc nie zdajesz sobie sprawy, że on tam gra inaczej. Zielu w Napoli gra bliżej lewej strony i to dość głęboko. Po prostu inni absorbują obronę przeciwnika. Zielu ma wtedy o wiele więcej miejsca i łatwiej o dopieszczone podanie czy soczysty strzał. W reprze jest gorzej, bo gra wyżej na środku, a tam najwięcej jest przeciwników, a
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@rbck taguj ten wpis #polak albo raczej #polaczek


wynik moglby byc spokojnie kolo 6:0, gdyby wykorzystali wszystkie okazje xD co ty #!$%@? :) Kazachowie nie mieli w tym meczu zadnej okazji

no to chyba oglądałeś inny mecz.
  • Odpowiedz