Wpis z mikrobloga

tl;dr: napisałem książkę o prawach ucznia. Na dole wpisu, pod linią, kod obniżający cenę i warunki #rozdajo.

Napisałem książkę dla uczniów. Gimbusów, licbazy, techbazy i innych -baz. Książka jest o prawach ucznia i zawiera omówienie ponad 170 tematów, z jakimi wielu z Was (inb4, mówię do uczniów, bez heheszków proszę :P) styka się na co dzień. Przykładowe zagadnienia to:
– czy nauczyciel może skonfiskować telefon uczniowi,
– czy szkoła może zakazać fotografowania budynku, albo robienia zdjęć w ogóle na swoim terenie,
– czy szkoła może montować kamery w toaletach (nie jest to takie oczywiste, jak mogłoby się wydawać ._.),
– czy szkoła może zmusić do udziału w konkursie,
– czy szkoła może zmusić uczniów do wypełniania "obiegówki" i uzależnić od tego wydanie świadectwa?

Pełna lista zagadnień jest dostępna tutaj (pdf).

Wraz z książką nabywacie rok bezpłatnych aktualizacji (zarówno gdy zmieni się stan prawny jak i gdy dodam nową treść, "dlc" – pierwsza aktualizacja na podstawie feedbacku od dotychczasowych kupujących jeszcze w tym tygodniu) i kilka innych profitów, sprawdźcie na www.

Dla zainteresowanych, na stronie https://prawaucznia.pl poza tym, że można książkę oczywiście kupić, jest też możliwość pobrania "wersji demo".

==========

Wylosuję dwie osoby z plusujących (kolor nieistotny, ale konto musi istnieć co najmniej od 3. września), które otrzymają kod obniżający cenę o 100% – a jeśli by się zdarzyło, że plusów będzie więcej niż 100, to każda kolejna setka zwiększa liczbę bezpłatnych egzemplarzy o 1.

A dla tych którym się nie uda, łapcie kod promocyjny – wpisując wypok (w trakcie kupna) cena wyniesie 24,90zł.

#szkola #gimbaza #licbaza #techbaza #rozdajo
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PrawaUcznia: Mi akurat opcja z paysafem nie jest potrzebna, zaplusowałam, bo wiem jak dużo gimbusów nie ma konta. Ba, nawet licbusy. Trochę mnie to zastanawia, przecież to takie wygodne, konto można mieć od 13 roku życia, a kokosów tam trzymać nie trzeba.
  • Odpowiedz