Wpis z mikrobloga

Ale na #!$%@? wy ludzie robicie jakieś takie eksperymenty, że niby co to ma udowodnic. Dla was naprawdę to coś niesamowitego kiedy dwoje ludzi chce sobie ulżyć i się pobzykac?

Kiedy wy dorosniecie, tu co drugi robi eksperyment, co drugi rucha 50 Lasek na tydzień a jak przychodzi co do czego to się uzala nad sobą jak #!$%@? na nocnej bo życie takie smutne.
@Bardamu: A moim zdaniem probujesz sie dowartosciowac, bo pewnie dopiero od niedawna sie dorobiles/schudles/przytyrales, wiec wciaz gdzies tam w glowie Ci sie czai, ze nadal jestes przegrywem z gimbazy, niepopularnym wsrod kolegow i kobiet.
Niezbyt przyjemne to co pisze i byc moze przesadzone/zupelnie nietrafne. Jednakze z moich obserwacji wynika, ze osoby, ktore cisna innym w taki sposob jak Ty, to niedowartosciowane istoty. Z nieuleczona trauma bycia wyszydzanymi na etapie szkolnym.
Prawdziwie
@Stalkerka: Ale w którym momencie to ja ją wyszydzam albo gnoję? To ona usilnie i całkowicie nieefektywnie próbuje to zrobić. Ja nie napisałem o niej nawet jednego złego słowa, oprócz zasmiania się z tej całej sytuacji i prób niszczenia komuś życia przez to, ze zadał pytanie o to czy nie chce się z kimś przespać w aplikacji do tego służącej.
Myślisz, że jestem aż tak zdesperowany żeby się z tobą przespać?


@Bardamu: stulejka wściekła, w #!$%@? agresywna xD

co w zasadzie próbujesz udowodnić, że kobiety umawiają sie na seks za pośrednictwem serwisu do umawiania się na seks? szokujące xD